استیلی:
امیدوارم عیدی خوبی به هوادارانمان بدهیم
عكس  19:4:2 1394/07/02
947-895-5 كد خبر

سرمربی تیم فوتبال ملوان گفت: امیدواریم فردا سربلند بیرون بیاییم و عیدی خوبی به هواداران بدهیم.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه گیلان، حمید استیلی، سرمربی تیم فوتبال ملوان در نشست خبری قبل از بازی با پدیده، ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن عید قربان، اظهار کرد: ابتدا به غفور جهانی به دلیل فوت مادرشان تسلیت عرض می‌کنم؛ بازی فردا برای ما بازی مهمی است. ما فردا از حمایت هواداران‌مان برخوردار هستیم، البته دو بازیکن خود را به دلیل آسیب‌دیدگی در اختیار نداریم و پزشکان تیم در تلاش هستند که پژمان نوری را به بازی برسانند. در هفته‌های اخیر فاصله بازی‌هایمان در جام حذفی و لیگ بسیار نزدیک بود و بازیکنان با تلاش و انگیزه تمرینات و ریکاوری خوبی را پشت‌سر گذاشتند، بازیکنان‌مان با تمام وجود کار می‌کنند. امیدواریم فردا سربلند بیرون بیاییم و عیدی خوبی به هواداران بدهیم.

وی افزود: جا دارد به مسعود رضاییان تبریک بگویم، ایشان شخص تحصیل کرده‌ای هستند و امیدوارم بتواند به فوتبال این شهر و تیم ملوان کمک کنند و زیرساخت‌های باشگاه را بسازند تا در سال‌های آینده ما از لحاظ بازیکن خودکفا باشیم و از نیروی بومی خودمان استفاده کنیم.

استیلی گفت: شناخت نسبی نسبت به تیم پدیده داریم و چند بازی آن‌ها را به خوبی آنالیز کردیم؛ آنها مربی و بازیکنان خوبی دارند. ما هم روز به روز در حال پیشرفت هستیم و امیدوارم در کنار بازی‌های خوب نتیجه هم بگیریم.


خبرگزاری ایسنا
خبرنگار: 8
انتهاي پیام
ارسال خبر به دوستان
* گیرنده(ها):
آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: