• چهارشنبه ۲ مرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۸
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 985-194-5
  • خبرنگار : 13
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

افزایش اعتبار استخر و چمن مصنوعی آستارا به رقم 73 میلیارد ریال

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان آستارا از افزایش اعتبار احداث استخر سرپوشیده شهرستان و چمن مصنوعی مجموعه ورزشی وحدت به رقم 73 میلیارد ریال خبر داد.

وحید خاصی پور در گفت و گو با ایسنا – منطقه گیلان، اظهار کرد: عملیات احداث دو پروژه بزرگ ورزشی از چند سال گذشته در غرب استان گیلان آغاز شده است که هر دوی این پروژه ها در مجموعه ورزشی وحدت بندر مرزی آستارا است.

وی با بیان اینکه کمبود اعتبارات، افزایش قیمت مصالح و سایر موارد از دلایلی توقف چندین باره این پروژه ها بوده است، ادامه داد: با پیگیری های مستمر نماینده شهرستان در مجلس شورای اسلامی، فرماندار آستارا و حمایت های اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان، اعتبار خوبی در دو سال گذشته برای این دو پروژه جذب شده است.

خاصی پور با اشاره به سفرهای مکرر خود با همراهی نماینده شهرستان به وزارت ورزش و جوانان، افزود: در سفر روز گذشته، موفق شدیم 15 میلارد ریال اعتبار جدید برای احداث پیست تارتان و فنس دور زمین چمن مصنوعی وحدت جذب کنیم.

وی با تأکید بر اینکه با احتساب رقم جدید، برای پروژه چمن مصنوعی 38 میلیارد ریال هزینه شده است، خاطر نشان کرد: عملیات احداث استخر سرپوشیده شهرستان به 70 درصد رسیده است و با جذب اعتبار جدید، رقم هزینه شده برای آن به رقم 35 میلیارد ریال افزایش یافت.

رئیس ورزش و جوانان آستارا اضافه کرد: با اعطای تسهیلات 20 میلیارد ریالی بانک ملی جهت ادامه عملیات احداث استخر سرپوشیده بخش خصوصی آریا که پیشرفتی 90 درصدی دارد موافقت شده که پس از زمان دریافت رقم، حدود یک ماه زمان برای تکمیل آن نیاز است.

وی در پایان از احداث 5 زمین چمن مصنوعی مینی فوتبال در 5 روستای کانرود، عباس آباد، عنبران، ویرمونی و بیجاربین خبر داد و توضیح داد: این زمین ها در ابعاد 25.45 با هدف ایجاد زیرساخت های استاندارد و ترویج فرهنگ ورزش در روستا احداث می شود که زیرسازی زمین ها توسط وزارت ورزش و جوانان و پهن چمن توسط بنیاد مستضعفان با صرف هزینه 17 میلیارد و 500 میلیون ریالی خواهد بود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: