• دوشنبه ۲۴ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 984-35789-5
  • خبرنگار : 7
  • منبع خبر : رشت

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گیلان خواستار شد:

تلاش همه جانبه برای رفع مشکلات حوزه سلامت در گیلان

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گیلان با تاکید بر اینکه همه باید در جهت رفع مشکلات حوزه سلامت در گیلان تلاش کنند، تصریح کرد: بدهی اولیه دانشگاه علوم پزشکی گيلان نزدیک به 600 ميليارد تومان است؛ همچنین کمبود تجهیزات مصرفی و نارضایتی کادر درمانی در عدم به موقع مطالبات موجب شده صف بستری بیماران طولانی شود.

به گزارش ایسنا- منطقه گیلان، دکتر ارسلان سالاری در تودیع و معارفه رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان که امروز در سالن اجتماعات بانک صادرات برگزار شد، با اشاره به اینکه روسای پبشین دانشگاه در راستای پیشرفت دانشگاه علوم پزشکی گیلان تلاش های بسیاری کردند، اظهار کرد: علی رغم تلاش های صورت گرفته کمبودها بیشتر از خدمات است.

وی با تاکید بر اینکه همه باید در جهت رفع مشکلات حوزه سلامت در گیلان تلاش کنند، تصریح کرد: بدهی اولیه دانشگاه علوم پزشکی گيلان نزدیک به 600 ميليارد تومان است؛ همچنین کمبود تجهیزات مصرفی و نارضایتی کادر درمانی در عدم به موقع مطالبات موجب شده صف بستری بیماران طولانی شود.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گیلان از وجود 55 پروژه نیمه تمام در دانشگاه علوم پزشکی گیلان خبر داد و افزود: مشکلات بهداشت حرفه ای و فاضلاب بیمارستانی، عدم تکمیل سایت لاکان، طلب پرسنل و ... از مشکلات حوزه بهداشت و درمان است.

سالاری پذیرش دانشجو در مقاطع تحصیلات تکمیلی، تقویت پزشکان فول تایم، پیگیری کسری اعتبارات،توسعه پرونده الکترونیک سلامت، تقویت بهداشت حرفه ای، توجه بیشتر به بیماری های غيرواگير، پیگیری براي ساخت بیمارستان 1000 تختوابي و مصوبه بیمارستان جامع در استان، توجه به تامین داروهای مورد نیاز مراکز، نظارت بر تولید، نگهداری و توزیع مواد غذایی، مدیریت کمبودهای دارویی و تجهیزات در بیمارستان ها، رسیدگی به تاخیرهای ایجاد شده در مطالبات پرستاری و ... را از برنامه های کاری خود در سمت جدید عنوان کرد.

وی با بیان اینکه هدف کمک به مردم و جلب رضایت همه افرادی است که با دانشگاه علوم پزشکی گیلان در ارتباط هستند، گفت: در این زمینه انتظار می رود مدیران دانشگاه در تمامی سطوح با توان و تلاش مضاعف و عشق فراوان به کار خود ادامه دهند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: