• یکشنبه ۹ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۵
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 984-494-5
  • خبرنگار : 21
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

پایان مسابقات کاراته قهرمانی گیلان

رقابت های کاراته قهرمانی استان گیلان با معرفی تیم های برتر در رشت پایان یافت.

به گزارش ایسنا – منطقه گیلان، در این دوره از رقابت‌ها، ۱۶ تیم از شهرها و بخش‌های مختلف استان گیلان حضور داشتند که در دو مرحله با هم رقابت کردند؛ در مرحله اول تیم‌های شرکت کننده در چهار گروه رقابت که در نهایت هشت تیم به مرحله دوم صعود کردند .

در مرحله دوم این رقابت که در سالن آکادمی کاراته مجموعه ورزشی شهید عضدی رشت برگزار شد، هشت تیم حاضر در دو گروه رقابت کردند که در نهایت تیم‌های «مبارزان رشت» و «رستوران ستاره گیلان» از آستانه اشرفیه از گروه اول و تیم‌های کاراته مهرداد رشت و خمام (الف) از گروه دوم به مرحله نیمه نهایی راه یافتند .

در مرحله نیمه نهایی نیز، تیم کاراته رستوران ستاره گیلان با مربیگری علیرضا قاسمی برابر مهرداد رشت به برتری رسید و به دیدار نهایی راه یافت و در دیگر بازی این مرحله نیز، تیم کاراته مبارزان رشت با مربیگری امیر پورمحمد تیم خمام(الف) را شکست داد و فینالیست شد .

در دیدار نهایی و فینال این مسابقات، تیم‌های مبارزان رشت و رستوران ستاره گیلان آستانه اشرفیه رو در روی هم قرار گرفتند که در نهایت تیم مبارزان رشت حریفش را شکست داد و مقام قهرمانی رقابت های کاراته استان گیلان را به خود اختصاص داد.

همچنین در دیدار رده بندی و برای کسب مقام سومی، تیم‌های کاراته خمام (الف) و مهرداد رشت رو در روی هم قرار گفتند که در نهایت تیم کاراته خمام (الف) توانست برابر حریف خود به برتری دست یابد و روی سکوی سوم مسابقات کاراته قهرمانی گیلان قرار گیرد .

گفتنی است؛ در پایان، به تیم‌های برتر مسابقات کاراته قهرمانی استان گیلان حکم و جام قهرمانی و همچنین به نفرات تیم‌های برتر حکم و مدال قهرمانی اهداء شد .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: