• یکشنبه ۲ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۶
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 984-194-5
  • خبرنگار : 9
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

دعوت سه گیلانی به اردوی تیم ملی قایقرانی روئینگ

«امیرحسین محمدپور»،  «نازنین ملایی» و «هانیه خرسند» از  گیلان به مرحله جدید اردوی تیم ملی قایقرانی روئینگ دعوت شدند.

به گزارش ایسنا – منطقه گیلان، مرتضی ورزلدوست با اعلام این خبر، اظهار کرد: از سوی فدراسیون قایقرانی ۲۵ ورزشکار به پنجمین مرحله اردوی تیم های ملی بانوان و آقایان دعوت شدند که دو ورزشکار گیلانی در بخش بانوان و یک ورزشکار این استان در بخش آقایان هستند.

مسئول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان گیلان افزود: بر این اساس و طبق اعلام فدراسیون قایقرانی، ۱۲ قایقران در بخش آقایان به مرحله جدید اردوی تیم ملی روئینگ دعوت شدند که «امیرحسین محمدپور» از استان گیلان نیز جزو دعوت شدگان است.

وی ادامه داد: همچنین در بخش بانوان ۱۳ قایقران از استان های مختلف کشور به پنجمین مرحله اردوی تیم ملی روئینگ دعوت شدند که «نازنین ملایی» و «هانیه خرسند» از استان گیلان جزو دعوت شدگان به این مرحله از اردو هستند.

وی بیان کرد: این سه قایقران شایسته استان گیلان به همراه سایر دعوت شدگان باید از عصر روز شنبه(8 تیر ماه) در پنجمین مرحله اردوی آماده سازی تیم ملی قایقرانی روئینگ که در تهران برپا می شود، حضور یافتند.

ورزلدوست خاطرنشان کرد: پنجمین مرحله اردوی تدارکاتی تیم ملی قایقرانی روئینگ کشورمان جهت حضور موفق در مسابقات کسب سهمیه المپیک توکیو ۲۰۲۰ زیر نظر کادر فنی این تیم تا روز ۲۱ تیر ماه در دریاچه آزادی تهران ادامه خواهد یافت.

مسئول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان گیلان در ادامه اظهار کرد: امیدواریم که امیرحسین محمدپور، نازنین ملایی و هانیه خرسند سه قایقران شایسته این استان با موفقیت این اردو را پشت سر گذاشته تا به عضویت تیم ملی درآیند و به همراه این تیم در مسابقات مختلف حضور یابند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: