• یکشنبه ۱۹ خرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۰
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 983-393-5
  • خبرنگار : 22
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

مدیرکل ارشاد اسلامی گیلان:

حاشیه های سیاسی وارد جشنواره تئاتر خیابانی شهروند لاهیجان نخواهد شد

مدیرکل ارشاد اسلامی گیلان، با اشاره به برگزاری جشنواره تئاتر خیابانی شهروند لاهیجان، گفت: امسال سال انتخابات است، اما تمام تلاش ما این بوده و هست که حاشیه‌های سیاسی وارد حوزه فرهنگ و هنر نشود.

به گزارش ایسنا – منطقه گیلان، فیروز فاضلی در جلسه شورای سیاستگذاری دهمین جشنواره تئاتر خیابانی شهروند لاهیجان که در عمارت باغ ملی این شهر برگزار شد، اظهار کرد: برگزاری جشنواره تئاتر خیابانی شهروند لاهیجان، مطالبه‌ای مردمی است.

وی با بیان اینکه ما باید پاسخگوی مردم در برگزاری جشنواره تئاتر خیابانی شهروند لاهیجان باشیم، گفت: با همدلی ایجاد شده بین مسئولان شهری و هنرمندان، در انتظار برگزاری جشنواره‌ای قدرتمند هستیم.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گیلان با اشاره به اینکه امسال سال انتخابات است، گفت: تمام تلاش ما این بوده و هست که حاشیه‌های سیاسی وارد حوزه فرهنگ و هنر نشود و جشنواره صبغه فرهنگی و هنری خود را حفظ کند.

این مقام مسئول ادامه داد: با توجه به زیرساخت‌های موجود در لاهیجان، باید گستره حضور گروه‌های نمایشی فراتر از وضع موجود باشد و زیرساخت های برگزاری بین المللی این جشنواره را ایجاد کنیم.

مسعود کاظمی، شهردار لاهیجان نیز یادآور شد: تلاش ما در دهمین سال برگزاری جشنواره تئاتر خیابانی شهروند لاهیجان این است که این جشنواره به صورت بین‌المللی برگزار شود.

وی خاطرنشان کرد: رایزنی‌های لازم با دبیرکل کمیسیون ملی یونسکو در ایران با هدف مشارکت کشورهای حاشیه دریای خزر در جشنواره مذکور صورت گرفته است که امیدواریم این اتفاق در سال جاری بیفتد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: