• یکشنبه ۱۹ خرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۴
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 983-293-5
  • خبرنگار : 22
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

مدیرکل هنرهای نمایشی وزارت ارشاد:

جشنواره تئاتر خیابانی شهروند لاهیجان بین‌المللی شود

مدیرکل هنرهای نمایشی وزارت ارشاد، برگزاری جشنواره تئاتر خیابانی شهروند لاهیجان را یکی از 10 جشنواره برتر نمایشی کشور دانست و گفت: بین‌المللی شدن جشنواره تئاتر خیابانی شهروند لاهیجان یک ضرورت است و این ظرفیت در جشنواره وجود دارد.

به گزارش ایسنا – منطقه گیلان، شهرام کرمی در جلسه شورای سیاستگذاری دهمین جشنواره تئاتر خیابانی شهروند لاهیجان که در عمارت باغ ملی این شهر برگزار شد، اظهار کرد: در سال های اخیر، فعالیت‌های فرهنگی و هنری به ‌عنوان بخشی جدایی‌ناپذیر از فعالیت‌های شهرداری‌ها به حساب می‌آید.

وی با بیان اینکه در حال حاضر 82 جشنواره نمایشی در سطح کشور برگزار می‌شود، تصریح کرد: جشنواره تئاتر خیابانی شهروند لاهیجان به عنوان یکی از 10 جشنواره برتر نمایشی کشور شناخته می‌شود.

مدیرکل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزاری شایسته جشنواره تئاتر خیابانی شهروند لاهیجان را یکی از دغدغه‌های وزارت ارشاد دانست و ادامه داد: بین‌المللی شدن جشنواره تئاتر خیابانی شهروند لاهیجان یک ضرورت است و این ظرفیت در جشنواره وجود دارد.

کرمی با اعلام آمادگی برای حمایت از برگزاری جشنواره تئاتر خیابانی شهروند لاهیجان به صورت بین‌المللی، گفت: امیدواریم این امکان خصوصا در حوزه حاشیه دریای خرز در سال جاری فراهم شود.

وی با بیان اینکه برای دهمین سال برگزاری جشنواره تئاتر خیابانی شهروند لاهیجان باید برنامه‌های خاصی در نظر گرفته شود، خاطرنشان کرد: برگزیده‌های این جشنواره برای حضور در جشنواره بین‌المللی تئاتر خیابانی مریوان معرفی خواهند شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: