• دوشنبه ۱۳ خرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 983-20689-5
  • خبرنگار : 7
  • منبع خبر : رشت

برگزاری گردهمایی حامیان، خیرین و واقفین آموزش عالی در دانشگاه گیلان

رئیس هیات مؤسس بنیاد خیرین دانشگاه گیلان از برگزاری گردهمایی حامیان، خیرین و واقفین آموزش عالی گیلان در دانشگاه گیلان خبر داد.

داود احمدی دستجردی در گفت و گو با ایسنا- منطقه گیلان، از برگزاری گردهمایی حامیان، خیرین و واقفین آموزش عالی گیلان در روز سه شنبه 21 خرداد ماه در دانشگاه گیلان خبر داد.

وی هدف از این گردهمایی را تبیین جایگاه و نقش والای واقفین، خیرین و حامیان آموزش عالی کشور، استفاده از ظرفیت عظیم خیرین و واقفین در توسعه علم و فناوری و اقتصاد دانش بنیان و همچنین فرهنگ‌سازی در جهت گسترش فرهنگ ایثار و جلب مشارکت حامیان علم و فناوری برای توسعۀ آموزش عالی در استان گیلان دانست.

رئیس هیات مؤسس بنیاد خیرین دانشگاه گیلان ضمن تقدیر از تمامی حامیان مالی و معنوی آموزش عالی استان، از همه علاقمندان به یاری رساندن به آموزش عالی جهت شرکت در این همایش دعوت کرد.

وی در ادامه استفاده از ظرفیت خیرین و نیکوکاران را گامی بلند در جهت توسعه فضای فیزیکی و بهبود کیفیت آموزش دانست و خواستار جهت دادن به کمک های خیرین به سمت آموزش عالی استان شد.

احمدی دستجردی در پایان از انعقاد چند تفاهم نامه میان خیرین و رؤسای آموزش عالی استان و کلنگ زنی دو طرح خیرساز (ساختمان مرکز نوآوری و توسعه فناوری با همت مهندس غلامحسن قطب‌زاده و توسعه و تکمیل ساختمان گوسفندداری مجموعه علوم دامی دانشکده علوم کشاورزی با همت حاج عبدالله نوید) در این روز خبر داد.

به گزارش ایسنا؛ این گردهمایی ساعت 10 صبح 21 خردادماه در تالار حکمت دانشگاه گیلان برگزار خواهد شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: