• شنبه ۴ خرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۱
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 983-192-5
  • خبرنگار : 9
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

8 خرداد ماه؛

مسابقه چالش صندلی کاغذی در رشت برگزار می شود

دومین دوره مسابقه استانی چالش صندلی کاغذی با قابلیت تحمل وزن روز چهارشنبه، 8 خرداد ماه جاری در موسسه آموزش عالی جهاد دانشگاهی واحد رشت برگزار می شود.

محمد شادپور در گفت و گو با ایسنا - منطقه گیلان، از برگزاری مسابقه چالش صندلی کاغذی در موسسه جهاددانشگاهی رشت خبر داد و اظهار کرد: دومین دوره مسابقه استانی چالش صندلی کاغذی با قابلیت تحمل وزن با همکاری معاونت دانشجویی و فرهنگی، انجمن علمی گروه معماری و عمران روز چهارشنبه، 8 خرداد ماه جاری در موسسه آموزش عالی جهاد دانشگاهی واحد رشت برگزار می شود.

معاون دانشجویی و فرهنگی موسسه آموزش عالی جهاددانشگاهی واحد رشت افزود: در این مسابقه شرکت کنندگان با استفاده از مقوا، چسب و نخ یک صندلی طراحی کرده و می سازند که قابلیت تحمل حداقل وزن 80 کیلوگرم را در مدت 90 ثانیه داشته باشد.

شادپور گفت: این مسابقه با رویکرد محیط زیستی، بازیافتی و همچنین مفاهیم استاتیکی و سازه‌ای برای دومین بار در موسسه آموزش عالی جهاد دانشگاهی واحد رشت در سطح دانشگاه های استان گیلان برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: تیم‌های شرکت کننده در کارگاه، صندلی های خود را خواهند ساخت و پس از انجام آزمایش و داوری در عصر همان روز و بعد از افطار مراسم اختتامیه و تجلیل از تیم‌های برتر انجام می‌شود که به سه گروه از برگزیدگان جوایزی نفیس به رسم یادبود اهدا خواهد شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: