• شنبه ۲۸ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۳
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 982-1994-5
  • خبرنگار : 13
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

فرماندار آستارا خبر داد:

ارتقای کیفیت زیرساخت های فوتبال در آستارا

فرماندار بندر مرزی آستارا از ارتقای کیفیت زیرساخت های رشته ورزشی فوتبال در شهرستان خبر داد.

به گزارش ایسنا – منطقه گیلان، حسن رستم زاد در دیدار با نمایندگان پیشکسوتان فوتبال در شهرستان، اظهار کرد: این بی هنری است که نتوانیم از تجربه ارزنده نسل های گذشته بهره مند شویم.

وی با بیان اینکه باید از توان و انگیزه جوانان به نحو شایسته ای استفاده کنیم، ادامه داد: بسیاری از مشکلات اجتماعی جوانان با پرداختن به ورزش حل می شود.

وی از پتانسیل بالای شهرستاندر رشته فوتبال سخن گفت و افزود: در فصل جدید فوتبال، شهرداری آستارا در لیگ دسته دوم باشگاه های کشور و مقاومت سپاه در لیگ دسته سوم باشگاه های کشور رقابت خواهد کرد.

رستم زاد پیشکسوتان را بزرگترین سرمایه دانست و خاطر نشان کرد: در عصر کنونی، ورزش در حوزه های اجتماعی، سیاسی و اقتصادی بی اثر نیست و نقش کلیدی دارد.

وی از تخصیص و جذب 100 درصد اعتبار احداث چمن مصنوعی استادیوم وحدت خبر داد و تصریح کرد: هم اکنون چمن در حال نصب است و 5 میلیارد ریال دیگر برای احداث پیرامون آن نیز جذب گردید.

فرماندار آستارا احساس مسئولیت، دغدغه برای کار و پیگیری را از عوامل پیشرفت پروژه ها برشمرد و گفت: مدیریت ورزش شهرستان خوب است و شاهد توسعه همه جانبه در فوتبال و سایر رشته ها هستیم.

وی بر استفاده از توان سرمایه انسانی آستارا تأکید کرد و افزود: پیش بینی شده است تا در قالب اجرای طرح بزرگ هزار روستا، هزار ورزشگاه، شاهد احداث ورزشگاه و زمین فوتبال در حدود 10 روستای شهرستان باشیم.

حسن رستم زاد در پایان از اقدامات انجام شده برای ایجاد و تجهیز دومین زمین فوتبال شهرستان در روستای سیبلی خبر داد و اضافه کرد: بندر، گمرک و راه آهن باید در حوزه های ورزشی و فرهنگی شهرستان ورود کنند و مسئولیت پذیر باشند.

به گزارش ایسنا، در این جلسه، چند نفر از پیشکسوتان فوتبال به نمایندگی از این جامعه، مشکلات را تبیین و پیشنهادات خود را برای ارتقای کیفیت این رشته پرطرفدار ارائه کردند.  


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: