• چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 982-45789-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : رشت

جذب اعتبارات ویژه برای تجهیز اماکن ورزشی شهرستان شفت

مدیرکل ورزش و جوانان استان گیلان از جذب اعتبارات ویژه برای تجهیر اماکن ورزشی شهرستان شفت در سال جاری خبر داد.

به گزارش ایسنا-منطقه گیلان، مریم بخشی مدیرکل ورزش و جوانان استان گیلان در دیدار با هیات های ورزشی که در سالن اجتماعات فرمانداری شفت برگزار شد، گفت : با توجه پیگیری تجهیز زمین ورزشگاه تختی شهرستان شفت به چمن مصنوعی که از اعتبارات ملی مصوب خواهد شد در نظر داریم با اعتبارات ویژه پروژه های تعمیراتی اماکن ورزشی شفت را در سال جاری اجرایی کنیم.

وی با اشاره به اینکه هیات های ورزشی استانی و شهرستانی بازوان اصلی  ‌مدیریت ورزشی هستند، گفت: از دریافت طرح های نوآورانه هیات های ورزشی در شهرستان شفت استقبال کرده و با کسب اعتبار ویژه برای این بخش به دنبال گسترش توانمند سازی این مجموعه ها هستیم.

مدیرکل ورزش و جوانان استان گیلان با تاکید بر اینکه در بخش توسعه ورزش های بومی و محلی  به ویژه بانوان ، جانبازان و معلولین  اعتبارات مستقلی در نظر گرفته ایم، گفت:  باید با استفاده از ظرفیت ها و الویت بندی نیازها  از حداقل امکانات در این بخش ها بهروری بیشتری کسب شود

بخشی با اشاره به اینکه انگیزه و توانمندی جوانان در عرصه های مدیریتی ستودنی است، گفت: اگر جوانان فعال در عرصه های اجرایی نتوانند کارایی لازم را داشته باشند خطر بزرگی جامعه جوان را تهدید خواهد کرد.

وی تصریح کرد: به دلیل اهمیت کارایی جوانان در پست های مدیریتی تلاش میکنیم با انتخاب جوانان متخصص در انتصابات ورزشی  زمینه حضور جوانان را در عرصه های این چنینی مهیا کنیم.

مدیرکل ورزش و جوانان استان گیلان  با اشاره به اینکه جوانان نباید از شرایط فعلی کسب وکار دلسرد شوند،  گفت: جذب نیروهای کار در آزمون های استخدامی به ویژه راه آهن‌ گیلان باید برحسب شایستگی ها  صورت گیرد تا فرصت برابری برای همه جوانان وجود داشته باشد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: