• پنجشنبه ۱۹ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۸ - ۲۰:۲۶
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 982-34889-5
  • خبرنگار : 7
  • منبع خبر : رشت

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس گیلان:

بزرگداشت حماسه سوم خرداد با شعار «ما پبروزیم»

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس گیلان گفت: در گرامیداشت سی‌وهفتمین سالروز حماسه آزادسازی خرمشهر برنامه‌های مختلفی در سراسر استان با شعار «ما پبروزیم» اجرا خواهد شد.

به گزارش ایسنا- منطقه گیلان، عباس بایرامی امروز در نخستین نشست کمیته فرهنگی اجتماعی رسانه‌ای شورای هماهنگی حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس گیلان در سال 98 که با موضوع اعلام برنامه‌های این کمیته برای سالروز آزادسازی خرمشهر در صداوسیمای مرکز گیلان برگزار شد، اظهار کرد: فتح خرمشهر غرور ایرانیان را به رخ جهانیان کشید.

وی با بیان اینکه با اجرای عملیات بیت‌المقدس بیش از ۵۰۰۰ کیلومتر از خاک کشور آزاد شد، افزود: عملیات آزادسازی خرمشهر مبنای عملیات و پیروزی های دیگر رزمندگان انقلاب اسلامی در دفاع مقدس بود.

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس گیلان از اجرای 1000 ویژه برنامه ی فرهنگی، اجتماعی و تبلیغی در هفته بزرگداشت حماسه فتح خرمشهر در سراسر استان خبر داد و گفت: در گرامیداشت سی‌وهفتمین سالروز حماسه آزادسازی خرمشهر برنامه‌های مختلفی در سراسر استان با شعار «ما پبروزیم» اجرا خواهد شد.

بایرامی تصریح کرد: توجه به بعد فرهنگی مقاومت و جهاد، استفاده از ظرفیت فضای مجازی، اجرای برنامه های متناسب و متقارن با شب های قدر و توجه به محتوای جذاب و اثرگذار از مهم ترین محورهای بزرگداشت حماسه سوم خرداد در استان است.

وی ادامه داد: عملیات بیت‌المقدس با رمز علی‌بن ابیطالب(ع) شروع شد و امسال تقارن سالروز این عملیات با ایام لیالی قدر و شهادت امام علی(ع) بسیار حائز اهمیت است.

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس گیلان با بیان اینکه ویژه برنامه های گرامیداشت سوم خرداد از 1 تا 4 خرداد در سراسر استان برگزار خواهد شد، خاطرنشان کرد: رسانه ها نقش بی بدیلی در گرامیداشت و انتقال فرهنگ ایثار و مقاومت در جامعه دارند.

بایرامی به نقش ارزنده رزمندگان گیلانی در عملیات بیت‌المقدس اشاره کرد و گفت: گیلان ۲۶۰ شهید عملیات بیت‌المقدس دارد.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: