• چهارشنبه ۱۸ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۷
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 982-32389-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

برگزاری مسابقه چالش صندلی کاغذی در موسسه جهاددانشگاهی رشت

معاون دانشجویی و فرهنگی موسسه آموزش عالی جهاددانشگاهی واحد رشت گفت: دومین دوره مسابقه استانی چالش صندلی کاغذی در موسسه آموزش عالی جهاد دانشگاهی واحد رشت برگزار می‌شود.

محمد شادپور در گفت و گو با ایسنا-منطقه گیلان، گفت: دومین دوره مسابقه استانی چالش صندلی کاغذی با قابلیت تحمل وزن با همکاری معاونت دانشجویی و فرهنگی، انجمن علمی گروه معماری و عمران در موسسه آموزش عالی جهاد دانشگاهی واحد رشت برگزار می شود.

وی افزود: در این مسابقه شرکت کنندگان با استفاده از مقوا، چسب و نخ یک صندلی طراحی کرده و می سازند که قابلیت تحمل حداقل وزن 80 کیلوگرم را در مدت 90 ثانیه داشته باشد.

شادپور خاطرنشان کرد:  این مسابقه با رویکرد محیط زیستی، بازیافتی و همچنین مفاهیم استاتیکی و سازه‌ای برای دومین بار در موسسه آموزش عالی جهاد دانشگاهی واحد رشت در سطح دانشگاه های استان گیلان برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه مسابقه چالش صندلی کاغذی یکم خردادماه جاری برگزار می شود ادامه داد: تیم‌های شرکت کننده در کارگاه صندلی‌ های خود را خواهند ساخت و در همان روز تیم‌های برتر معرفی می‌شوند. به سه گروه از برگزیدگان جوایزی نفیس به رسم یادبود اهدا خواهد شد.

شادپور تصریح کرد: علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر از طریق کانال  @sandali_kaqazi_jahad و یا با شماره 09307889455 تماس حاصل فرمایند و همچنین به معاونت دانشجویی و فرهنگی مراجعه کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: