• دوشنبه ۱۶ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۹
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 982-28589-5
  • خبرنگار : 5
  • منبع خبر : رشت

مخاطب شناسی از الزامات ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان گفت: مخاطب شناسی را یکی از الزامات ترویج فرهنگ ایثار و شهادت دانست و یادآور شد:تشکل های ایثارگری باید متناسب با علایق و سلایق جامعه به ویژه نسل جوان و نوجوان برنامه ریزی کنند و به معرفی الگوهای فرهنگ ایثار و شهادت بپردازند.

به گزارش ایسنا-منطقه گیلان، عبدالله پاکاری در نشست هماهنگی تشکل های«پیام آوران ایثار» استان، با اشاره به اهمیت فعالیت تشکل های ایثارگری، اظهار کرد: خوشبختانه در تمام گروه های ایثارگری تشکل داریم.

وی تشکل «پیام آوران ایثار» را یکی از تشکل های مهم و اثرگذار ایثارگری دانست و افزود: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت رسالت بنیاد شهید و امور ایثارگران بوده و امروز این فرهنگ والا هدف مستقیم دشمن قرار گرفته است.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان با بیان اینکه مغرضان و معاندان انقلاب و نظام اسلامی مبانی و مصادیق فرهنگ ایثار و شهادت را برنمی تابند، گفت: ایثارگران می توانند نقش اساسی در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت داشته باشند.

این مقام مسئول با تاکید بر لزوم استفاده حداکثری از ظرفیت تشکل های ایثارگری برای تحقق اهداف و ماموریت های بنیاد،اضافه کرد: تشکل ها نهایت تعامل و همکاری را با سازمان ها و دستگاه های فرهنگی داشته باشند تا این هم افزایی موجب ترویج فرهنگ غنی ایثار و شهادت در جامعه شود.

وی خواستار شناسایی فعالان حوزه فرهنگ ایثار و شهادت شد و عنوان کرد: بسیاری از افراد با استفاده از هنر و قلم خود به تبلیغ و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت کمک می کنند لذا تشکل پیام آوران ایثار بهترین ظرفیت برای برقراری ارتباط بین این افراد و مخاطبان است.

پاکاری مخاطب شناسی را یکی از الزامات ترویج فرهنگ ایثار و شهادت دانست و یادآور شد:تشکل های ایثارگری باید متناسب با علایق و سلایق جامعه به ویژه نسل جوان و نوجوان برنامه ریزی کنند و به معرفی الگوهای فرهنگ ایثار و شهادت بپردازند .

مدیرکل بنیاد گیلان خاطرنشان کرد: اگر برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و انتقال آن به نسل های آینده تلاش نکنیم این فرهنگ در غربت می ماند.

وی با بیان اینکه امروز ایثارگران ما منشاء اثر و خدمت برای کشور و نظام هستند،گفت:باید از ظرفیت تشکل های ایثارگری در جهت رسیدگی به مسائل نه تنها مربوط به جامعه شاهد و ایثارگر بلکه کشور استفاده کنیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: