• شنبه ۷ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۷
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 982-10389-5
  • خبرنگار : 13
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

ویزیت رایگان و درمان 325 نفر در مراکز بهداشتی و درمانی آستارا

مدیر شبکه بهداشت و درمان بندر مرزی آستارا، از ویزیت رایگان و درمان 325 بیمار در مراکز بهداشتی و درمانی شهری و روستایی شهرستان خبر داد.

نظام عباسی در گفت و گو با ایسنا – منطقه گیلان، به برخی خدمات بهداشت و درمان در هفته سلامت اشاره کرد و گفت: ویزیت رایگان بیماران در مراکز بهداشتی و درمانی شهرستان از مهمترین و تأثیرگذارترین خدماتی است که در راستای تأمین سلامت جامعه انجام می شود.

وی با بیان اینکه ویزیت رایگان به مناسبت هفته سلامت با شعار (مراقبت های اولیه بهداشتی برای پوشش همگانی سلامت) انجام شد، ادامه داد: تعداد 325 نفر از مردم این شهرستان در 6 مرکز بهداشتی و درمانی روستایی و شهری رایگان ویزیت شدند.

عباسی تصریح کرد: پیش از این نیز به مناسبت هفته جوان و میلاد باسعادت حضرت علی اکبر(ع)، جوانان این شهرستان در طول هفته با مراجعه به مراکز بهداشتی و درمانی تابعه، ضمن مراقبت مورد معاینه رایگان قرار گرفتند.

وی خاطر نشان کرد: در طول این هفته، ویژه برنامه هایی از قبیل دید و بازدید با خانواده های شهدا، جانبازان و ایثارگران، شرکت در نماز جمعه و سایر برنامه ها با هدف گرامیداشت ایام فوق برگزار شد که مورد استقبال قرار گرفت.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: