• پنجشنبه ۲۹ فروردین ماه، ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۹
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 981-38389-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : رشت

مددجویان کمیته امداد ار خدمات بیمه سلامت بهره مند می شوند

مدیر کل بیمه سلامت استان گیلان گفت: از ابتدای سالجاری مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره ) به صورت رایگان و بر اساس نظام ارجاع از خدمات بیمه سلامت بهره مند خواهند شد.

به گزارش ایسنا-منطقه گیلان، علی اکبری در جلسه شورای اطلاع رسانی با بیان اینکه خدمت به مردم از ویژگی های نظام مقدس جمهوری اسلامی است، افزود: مسئولیت ها فرصتی برای ارائه خدمت به مردم است. 

وی اضافه کرد: این اداره در نظر دارد تا در جلسات شورای اطلاع رسانی از دیدگاه ها و نقطه نظرات خبرنگاران و اهالی رسانه برای کاهش مشکلات و ارائه خدمات مطلوب‌تر به مردم درمباحث فرهنگ‌سازی، افزایش سواد سلامت بیمه شدگان و ترویج مدیریت منابع انسانی هرچه بیشتر استفاده کند.

مدیر کل بیمه سلامت استان گیلان از تداوم فعالیت‌های سامانه ۱۶۶۶ خبر داد و گفت: سامانه ۱۶۶۶ به عنوان پل ارتباطی مستقیم بین مدیران ارشد سازمان با مدیران استان و مردم همچنان آماده پاسخگویی است و مردم برای رفع مشکلات و موانع احتمالی می‌توانند با این سامانه تماس برقرار کنند و پاسخ های لازم را دریافت دارند.

اکبری گفت: استان گیلان جزو پنج استان پایلوت کشوری است که در حوزه‌های سرپایی و بستری نسخه نویسی الکترونیکی نهادینه می‌شود.

وی افزود: در اجرای این طرح با ورود کارت ملی به سیستم همه سوابق دارویی، آزمایشات،تصویربرداری ورودی و خروجی داروها ثبت می‌شود و در مراجعات بعدی کار درمان و معالجه بیمار به سهولت صورت می گیرد و علاوه بر آن با حذف دفترچه‌های کاغذی از هزینه‌های بیمار و دولت کاسته می‌شود.

اکبری گفت: از اول فروردین ماه امسال مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره ) به صورت رایگان و بر اساس نظام ارجاع از خدمات بیمه سلامت بهره مند خواهند شد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: