• سه شنبه ۲۷ فروردین ماه، ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۳
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 981-34689-5
  • خبرنگار : 9
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

مهارت آموزی؛ عامل موثر در اشتغالزایی جوانان

فرماندار شهرستان رشت مهارت‌‌آموزی را عاملی مهم در ایجاد اشتغال برای جوانان دانست و گفت: اقداماتی در زمینه مهارت‌آموزی جوانان انجام شده اما کافی نیست.

به گزارش ایسنا – منطقه گیلان، میرشمس مومنی‌زاده در نشست ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان رشت با بیان اینکه ظرفیت و توانمندی شهرستان در حوزه جوانان بسیار بالاست، اظهار کرد: اگر با حساسیت و دقت به امور جوانان بپردازیم توانمندی، ظرفیت و قابلیت زیادی در شهرستان وجود دارد و اداره ورزش و جوانان باید به این مقوله بیشتر توجه نماید.

فرماندار شهرستان رشت افزود: اداره ورزش و جوانان فقط متولی ورزش نیست بلکه باید به حوزه جوانان نیز توجه بیشتری داشته باشد.

وی با بیان اینکه جوانان با ارزش‌ترین سرمایه ملی هستند، گفت: جوانان به‌ عنوان سرمایه‌های ملی جامعه دچار مشکلاتی هستند که در راس آنها اشتغال است و باید در این خصوص برنامه ریزی داشته باشیم.

مومنی‌زاده مهارت‌‌آموزی را عاملی مهم در ایجاد اشتغال برای جوانان دانست و تصریح کرد: اقداماتی در زمینه مهارت‌آموزی جوانان انجام شده اما کافی نیست.

وی با اشاره به آسیب‌های اجتماعی که می‌تواند دامن‌گیر جوانان شود، گفت: باید در سال 98 در ارتباط با کاهش آسیب‌های اجتماعی در حوزه جوانان، تقویت بنیان‌های فکری و اعتقادی و ارتقای نشاط اجتماعی اقدام موثر صورت پذیرد.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: