• سه شنبه ۲۷ فروردین ماه، ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 981-34089-5
  • خبرنگار : 22
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

درخشش ایسنای گیلان در فراخوان «خشونت‌های خانگی»

معاون امور فرهنگی و رسانه ارشاد اسلامی گیلان از معرفی برگزیدگان فراخوان انتشار مطالب با موضوع «خشونت‌های خانگی» در رسانه‌های مکتوب و مجازی استان خبر داد.

حسین ابراهیمیان در گفت وگو با ایسنا – منطقه گیلان، با اشاره به انتشار فراخوان انتشار مطالب با موضوع «خشونت‌های خانگی» از خردادماه سال گذشته، اظهار کرد: این فراخوان توسط معاونت امور فرهنگی و رسانه اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان و در راستای اجرای طرح پنج ساله پیشگیری از خشونت، خطاب به دفاتر خبرگزاری‌ها، پایگاه‌های خبری و نشریات محلی استان منتشر شد.

وی افزود: براساس فراخوان مذکور از فعالان رسانه‌های مکتوب و مجازی استان خواسته شده بود تا با انتشار مطالبی پیرامون «خشونت‌های خانگی» در جهت کاهش آسیب‌های اجتماعی و بهبود سلامت روانی جامعه و خانواده با این اداره‌کل همراهی کنند.

معاون امور فرهنگی و رسانه اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با اشاره به انتخاب آثار برگزیده شرکت کننده در این فراخوان، گفت: سرمقاله «خشم، تهدیدی برای نهاد خانواده» نوشته کریم خورسندی در صفحه نخست روزنامه «سوال جواب» مورخه 25 دی 97 و گزارش «نباید قربانیان خشونت های خانگی و همسرآزاری را مقصر شمرد» اثر محدثه مهدوی در خبرگزاری ایسنا مورخه 10 تیر 97، به ترتیب به عنوان رتبه‌های اول و دوم این فراخوان انتخاب شدند.

این مقام مسئول با بیان اینکه هیئت اثری شایسته دریافت مقام سوم نشد، خاطرنشان کرد: برگزیدگان این فراخوان، طی مراسمی در اردیبهشت‌ماه 98 تجلیل خواهند شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: