• یکشنبه ۲۵ فروردین ماه، ۱۳۹۸ - ۲۲:۵۸
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 981-31889-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : رشت

اردیبهشت ماه جاری؛

شرکت تعاونی توسعه و عمران فومن به ثبت می رسد

فرماندار فومن با اشاره به شرکت تعاونی توسعه و عمران شهرستان فومن که در اردیبهشت ماه سال جاری به ثبت می رسد، گفت: این شرکت فضای بزرگی برای اشتغال جوانان فومن در عرصه های عمرانی و اقتصادی فراهم می سازد.

به گزارش ایسنا-منطقه گیلان، محمود قاسم‌نژاد در جلسه ستاد سازماندهی امور جوانان شهرستان فومن با اشاره به اینکه شهرداری ها بسیاری از منابع مالی و درآمدهای پایدار شهری را در اختیار دارند، گفت: شهرداری ها می توانند با توسعه فعالیت های ورزشی و فرهنگی جوانان در راستای رفع بسیاری از دغدغه های موجود گام بردارند. 

فرماندار فومن با تاکید بر اینکه دغدغه های جوانان در اشتغال، ازدواج، مسکن و اوقات فراغت پر رنگ تر است گفت: با رفع مشکلات  مالی جوانان می توان بسیاری از آسیب های اجتماعی موجود را رفع کرد.

وی با یادآوری بودجه 1310 میلیاری اعتبارات ملی برای استان گیلان در سال جاری که توسط دکتر نوبخت به استان تخصیص پیدا کرده است گفت:  مبلغ 1100میلیارد تسهیلات بانکی در غالب تبصره 18 برای رونق بخش های تولیدی، تجارت، گردشگری ، کشاورزی و شرکت های دانش بنیان در نظر گرفته شده است جوانان می توانند از شرایط پیش رو بهره مند شود.

قاسم نژاد با اشاره به شرکت تعاونی توسعه و عمران شهرستان فومن که در اردیبهشت ماه سال جاری به ثبت می رسد، گفت: این شرکت فضای بزرگی برای اشتغال جوانان فومن در عرصه های عمرانی  و اقتصادی فراهم می سازد.

وی تصریح کرد: شناسایی جوانان بیکار و برنامه ریزی جهت ایجاد اشتغال پایدار از جمله وظایف مهمی است که دستگاه های اجرایی باید در این راستگا اقدام کنند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: