• پنجشنبه ۲۲ فروردین ماه، ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۷
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 981-26789-5
  • خبرنگار : 5
  • منبع خبر : رشت

سپاه پاسداران سپر کرامت بشری است

مدیرکل اوقاف گیلان گفت: سپاه پاسداران سپر کرامت بشری و محبوب قلوب بشریت است.

به گزارش ایسنا-منطقه گیلان، حجت الاسلام علیزاده، صبح امروز در مراسم جشن اعیاد شعبانیه در اداره کل اوقاف گیلان با محکوم کردن اقدام اخیر آمریکا در وارد کردن سپاه پاسداران در فهرست سازمان هیا تروریستی گفت: سپاه نماد و نمونه جریان انقلابی کشور است.

وی اعلام کرد: اقدام اخیر رئیس جمهور آمریکا نه تنها توسط جریان و افراد انقلابی در کشور بلکه در سراسر دنیا محکوم شد.

حجت الاسلام علیزاده خاطرنشان کرد: سپاه پاسداران انقلاب مولود انقلاب است و به برکت انقلاب و خدماتی که سپه خالصانه انجام داده در دنیا محبوب شده است.

وی سپاه پاسداران را محبوب قلوب بشریت دانست و گفت: توهین به سپاه که فرزند اسلام، قرآن و اهل بیت و اندیشه نورانی امام علی(علیه السلام) و عاشوراست، توهین به ایران اسلامی است.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه گیلان اضافه کرد: سپاه پاسداران، تجلی و نماد لشکر نبوی و علوی است.

وی سپاه پاسداران را سپر کرامت بشری خواند و گفت: سپاه پاسداران، نیروی توانمند نظام کشور در عرصه های امنیتی، فرهنگی و اقتصادی است.

حجت الاسلام علیزاده تاکید کرد: نخبگان و آزادگان دنیا تاریخ پرخیانت آمریکا که سابقه استفاده از سلاح اتمی دارد و ام التروریست است را از یاد نخواهد برد.

وی ادامه داد: تروریستی خطاب کردن نهاد سپاه پاسداران، نشانه عصبانیت و استیصال دولت احمق و حامی تروریست آمریکاست.

مدیرکل اوقاف گیلان در بخشی دیگر از سخنان خود، افزایش وحدت و رفاقت و همدلی بین دولت و ملت و طیف های سیاسی مختلف را از برکات این اقدام رئیس جمهور آمریکا برای ملت ایران دانست و گفت: این اقدام آمریکا سبب شد به اقدامات ارزشمند سپاه در داخل و خارج کشور توجه شود و از آنها قدردانی شود .

وی همچنین این اقدام رئیس جمهور آمریکا را نشانه نزدیک شدن آمریکا و اسرائیل به افول و سقوط برشمرد و گفت: این اقدام آمریکا جبهه انقلاب را محکم تر کرد.

حجت الاسلام علیزاده، فراهم شدن تمهیدات تسلیم نشدن در برابر تعهدات ظالمانه بین المللی را از دیگر برکات این واقعه اعلام و اظهار کرد: دولت آمریکا در چهل سال بعد از پیروزی انقلاب، جز دشمنی و جسارت به اسلام و انقلاب و مردم ما اقدامی نکرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: