• پنجشنبه ۲۳ اسفند ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۸
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9712-38489-5
  • خبرنگار : 9
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

ساخت و طراحی شبیه سازهای دریایی توسط دانش‌آموختگان مرکز باقرالعلوم(ع) نداجا

فرمانده آموزش تخصص‌های دریایی باقرالعلوم(ع) نداجا گفت: تقویت خلاقیت و نوباوری، ساخت و طراحی شبیه سازهای دریایی، استفاده از توانمندی‌های داخلی، تهیه و تولید مقالات از جمله اهم اقدامات انجام شده در مرکز فرماندهی آموزش تخصص‌های دریایی باقرالعلوم(ع) می‌باشد.

به گزارش ایسنا - منطقه گیلان، ناخدایکم آریا شفقت رودسری امروز در مراسم دانش‌آموختگی و دریافت درجه دانش‌آموزان فرماندهی آموزش تخصص‌های دریایی باقرالعلوم(ع) نداجا، اظهار کرد: امروز این کانون علم و جهاد افتخار دارد، جمع دیگری از دانش آموختگان در رسته‌های عرشه، فنی، آماد و تفنگدار دریایی را برای دریافت نشان به محضر فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران معرفی کند .

فرمانده آموزش تخصص‌های دریایی باقرالعلوم(ع) رشت افزود: جوانان دانش آموخته این فرماندهی به رسالت خود، آگاه بوده و با پایبندی به ارزش‌های دفاع، شهادت طلبی، بصیرت و آگاهی خود را آماده دفاع از شرف کشور می‌نمایند .

وی ادامه داد: فرماندهی آموزش تخصص‌های دریایی باقرالعلوم(ع) به خود می‌بالد که با بهره گیری از تجارب علمی و تخصصی اساتید، نقش موثری در تربیت کارکنان نیرو را برعهده دارد. رویکردهای موفق آموزشی این مرکز در کنار دستاوردها، نویدبخش این امید است که مرکز توانسته ضمن ارتقای کیفیت آموزشی و پژوهشی در مسیر اهداف فرماندهی کل قوا و نداجا گام بردارد .

ناخدایکم شفقت رودسری با بیان اینکه منویات مقام معظم رهبری الگوی نیرو است و نداجا با بهره گیری از فرمایشات ایشان در مسیر تحقق اهداف و خصوصا گام دوم انقلاب قدم برمی‌دارد، ادامه داد: تحقق اهداف، توجه ویژه به حوزه تربیتی، مولفه‌های ایمان، شهادت طلبی، اهتمام به ارتقای سطح مهارت‌ها، تاکید بر امید به آینده، دانش فراگیران، بصیرت افزایی، بهره گیری از اساتید با تجربه، تربیت نیروی انسانی با انضباط و شجاع منطبق بر نیازهای نیروی دریایی رویکرد اصلی مرکز است.

وی اضافه کرد: تقویت انگیزه و فرهنگ و مهارت، تقویت آموزش‌های مبتنی بر عمل، تعامل آموزشی با مراکز آموزشی و علمی، ارتقای اعتماد به نفس، تقویت خلاقیت و نوباوری، ساخت و طراحی شبیه سازهای دریایی، استفاده از توانمندی‌های داخلی، تهیه و تولید مقالات با هدایت اساتید راهنما، استفاده حداکثری از تجربه کارکنان، اخذ مجوز انتشاراتی از جمله اهم اقدامات انجام شده در مرکز فرماندهی آموزش تخصص‌های دریایی باقرالعلوم(ع) می‌باشد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: