• چهارشنبه ۸ اسفند ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۸
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9712-10989-5
  • خبرنگار : 7
  • منبع خبر : رشت

مدیرکل امور دفتر بانوان و خانواده استانداری گیلان:

سند ارتقای وضعیت زنان گیلان تدوین شد

مدیرکل امور دفتر بانوان و خانواده استانداری گیلان از تدوین سند ارتقای وضعیت بانوان گیلان خبر داد و افزود: تعداد ۹ مورد طلاق، کاهش تولد، سالمند، بیکاری زنان، خشونت کلامی در خانواده، مبارزه با اعتیاد به ویژه قلیان، افزایش سازمان های مردم نهاد و … توسط کارشناسان در سند مذکور مشخص شده است.

به گزارش ایسنا- منطقه گیلان، فاطمه رفیعی در دیدار بانوان مشاور فرمانداران و مدیران کل دستگاه‌های اجرایی گیلان با نماینده ولی فقیه در گیلان به تلاش در راستای احقاق حقوق عادلانه بانوان بر پایه تحکیم خانواده و سبک زندگی اسلامی اشاره کرد و گفت: برنامه ریزی‌ها برپایه فرهنگ سازی و آموزش خانواده‌ها است .

وی از تدوین سند ارتقای وضعیت بانوان گیلان خبر داد و افزود: تعداد ۹ مورد طلاق، کاهش تولد، سالمند، بیکاری زنان، خشونت کلامی در خانواده، مبارزه با اعتیاد به ویژه قلیان، افزایش سازمان های مردم نهاد و … توسط کارشناسان در سند مذکور مشخص شده است .

مدیرکل امور دفتر بانوان و خانواده استانداری گیلان با اشاره به فعالیت ۸۰۰ نفر زن در عرصه‌های مدیریتی گیلان، بیان کرد: تعداد ۱۳۴ نفر زن دهیار در استان داریم .

رفیعی به اجرای ۲ هزار برنامه برای بانوان گیلان در هفته زن اشاره کرد و یادآور شد: در ۴۰ سالگی انقلاب تعداد ۳ هزار برنامه برای بانوان در استان اجرایی شده است .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: