• چهارشنبه ۸ اسفند ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۲
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9712-1290-5
  • خبرنگار : 9
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

تشدید بازرسی‌های میدانی بر بازار در شهرستان رشت

معاون برنامه ریزی و عمرانی فرمانداری رشت با اشاره به تشدید بازرسی‌های میدانی بر بازار، گفت: گشت‌های مشترک و بازرسی‌های مداوم با حضور نمایندگان دستگاه‌های نظارتی در بازار بر جلوگیری از تخلفات موثر است.

به گزارش ایسنا – منطقه گیلان، محمدعلی ویشکایی در جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان رشت، با اشاره به تلاش‌ها و فعالیت‌هایی که از سوی ستاد تنظیم بازار صورت می‌گیرد، اظهار کرد: باید دستگاه‌های عضو ستاد تنظیم بازار، با اهتمام و توجه بیشتری بر امور بازار نظارت کرده و بازرسی‌های میدانی را تشدید کنند.

معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری شهرستان رشت افزود: اقدامات نظارتی در این شرایط بسیار مهم و تاثیرگذار بوده و گشت‌های مشترک و بازرسی‌های مداوم با حضور نمایندگان دستگاه‌های نظارتی در بازار بر جلوگیری از تخلفات، در حوزه مذکور نقش اساسی خواهد داشت.

وی با اشاره به شرایط اقتصادی کنونی که دارای اهمیت زیادی است، گفت: نهادها و شرکت‌های فعال در بخش اقتصادی در این شرایط خاص نیز باید به کاهش نرخ سود قانع بوده و با طمع منجر به شکل گیری بحران نگردند.

ویشکایی ادامه داد: در موقعیت کنونی و در آستانه روزهای پایانی سال و نوروز، جهت تامین نیاز مردم به اقلام غذایی و ضروری لازم است هوشیاری لازم به خرج داده شود تا دسترسی به کالاها ممکن و مقدور بوده و بنابراین تولید و توزیع به صورت مستمر انجام شده و اگر نیاز به افزایش سهمیه بر اقلام یارانه‌ای گوشت و مرغ است، اعلام شده و شبکه توزیع نیز اصلاح شود.

معاون برنامه ریزی و امور عمرانی تصریح کرد: لازم است نظارت بیشتر بر کالاهای اساسی و معیشتی سبد خانوار برای جلوگیری از افزایش قیمت، در دستور کار ستاد تنظیم بازار شهرستان قرار گیرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: