• دوشنبه ۲۲ بهمن ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۹
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 9711-3291-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : رشت

/چهل سالگی انقلاب/

دشمنان با همه توطئه‌ها نمی‌توانند جلوی پیشرفت نظام را بگیرند

فرماندار شهرستان آستانه اشرفیه  با بیان اینکه دشمنان با همه توطئه‌ها نمی‌توانند جلوی پیشرفت نظام و انقلاب اسلامی را بگیرند گفت: نظام مقدس جمهوری اسلامی با هدایت امام خمینی (ره) و رهنمودهای مقام معظم رهبری با صلابت به کار خود ادامه می دهد.

رحیم حیدری در گفت و گو با  ایسنا – منطقه گیلان، گفت: دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از بدو تشکیل این نظام تا به امروز یک ثانیه هم از فکر توطئه انقلاب نگذشته اند و همواره به دنبال فاصله انداختن بین مردم و نظام هستند.

وی با بیان اینکه دشمنان با همه توطئه‌ها نمی‌توانند جلوی پیشرفت نظام و انقلاب اسلامی را بگیرند افزود: نظام مقدس جمهوری اسلامی با هدایت امام خمینی (ره) و رهنمودهای مقام معظم رهبری با صلابت به کار خود ادامه می دهد.

حیدری ادامه داد: مردم شریف و فهیم با تاسی از رهنمودهای رهبر معظم انقلاب با حضور پرشور و گسترده در صحنه، به دشمنان قسم خورده انقلاب نشان دادند که با انقلاب اسلامی، امام راحل و مقام معظم رهبری یک ارتباط ناگسستنی دارند.

فرماندار شهرستان آستانه اشرفیه گفت: مردم ایران اسلامی بارها نشان داده اند که با وجود برخی مشکلات و تنگناها هیچگاه مانع از ابراز وفاداری و در صحنه بودن آنها در دفاع از کیان این نظام و انقلاب نخواهد بود.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: