• دوشنبه ۲۲ بهمن ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۸
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 9711-2991-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : رشت

/چهل سالگی انقلاب/

مردم ایران نشان دادند که پای انقلاب هستند

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر رشت گفت: مردم ایران در طول چهل سالگی انقلاب نشان دادند که پای انقلاب هستند و حضور مردم در این روز نشانه غرور برای همه ملت اسلامی است.

محمدحسن عاقل منش رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر رشت در حاشیه راهپیمایی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در گفت گو با ایسنا - منطقه گیلان، ضمن تبریک فرا رسیدن یوم الله 22 بهمن گفت: مردم در طول چهل سالگی انقلاب نشان دادند که پای انقلاب هستند و حضور مردم در این روز نشانه غرور برای همه ملت اسلامی است.

وی گفت: خوشحال هستم که مردم هرساله پرشکوه تر از هرسال جشن پیروزی انقلاب اسلامی را گرامی نگه می دارند و پیمان خود را با آرمان های امام و راه شهدا تجدید می کنند.

عاقل منش با بیان اینکه خوشبختانه مردم پرشور و غیور گیلان با تمامی مشکلات و مسائل مختلف هنوز به انقلاب و رهبری پایبندند، ادامه داد: امیدوارم با رهنمود های رهبر معظم انقلاب مسئولین هم به خودشان بیایند و به این مردم با دید انقلابی و جهادی نگاه کنند و نسبت به رفع مشکلات اقدامات عاجلانه داشته باشند.

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر رشت در پایان با اشاره به اینکه مطمئن هستم تمام مسائل مربوط به تحریم و مشکلات جامعه را با حضور مردم و با نگاه به این موضوع که ما در داخل بهتر می توانیم مشکلات را بدون وابستگی به کشور های خارجی حل کنیم گفت: کشور ما ثابت کرده است که در خیلی از صنایع و تکنولوژی ها با استفاده از جوانان و دانشمندان غیور خود حریف مشکلات سخت است و از پس آن بر خواهند آمد و این همان پیام انقلاب است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: