• یکشنبه ۲۱ بهمن ماه، ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۹
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9711-32589-5
  • خبرنگار : 9
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

/همه می‌آییم/

حضور جوانان در راهپیمایی بیانگر همبستگی نسل‌های مختلف انقلاب است

معاون فرهنگی اداره کل ورزش و جوانان گیلان گفت: در چهلمین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران جوانان همچنان در صف مقدم و پشتوانه حقیقی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران هستند.

به گزارش ایسنا – منطقه گیلان، هاشم اسماعیلی با گرامیداشت فرارسیدن یوم اله 22 بهمن، اظهار کرد: چهار دهه از پیروزی شکوهمند انقلاب شکوهمند اسلامی ایران می‌گذرد، انقلابی که جوانان پایه گذارش بودند تا نهال انقلاب به ثمر نشست. انقلاب به پیروزی رسید و در دوران ۸ سال دفاع مقدس نسل جوان دوران تجلی عشق و ایثار را به نمایش گذاشت و از مرزهای میهن دفاع کرد.

معاون امور فرهنگی جوانان اداره کل ورزش و جوانان گیلان افزود: در این چهار دهه پرافتخار نسل‌های جوان این دیار در مرزها و سنگر علم و دانش پرفروغ ظاهر شده‌اند و قدم به قدم این نهال را تبدیل به درختی تنومند کردند.

اسماعیلی با اشاره به اینکه در چهلمین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران جوانان همچنان در صف مقدم و پشتوانه حقیقی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران هستند، گفت: طی چهل سال انقلاب شکوهمند اسلامی جوانان مورد توجه مقام معظم رهبری بوده‌اند و در هر مرحله سخنان ایشان راهگشا بوده است و در این برهه از زمان لزوم حضور همه جانبه جوانان در همه طیف‌های اجتماعی از محصل و دانشجو، هنرمند و ورزشکار ضروری است و اینبار با حضور همه جانبه این قشر نوید روزها و ایام پر فروغی را برای ایران اسلامی نوید می‌دهد.

وی تصریح کرد: اتفاقات بزرگی توسط جوانان در چهل سال انقلاب رقم خورده است، مطالعاتی که ایران و ایرانی را در صنعت و علم و فن آوری به دنیای اطراف بی نیاز ساخته و امید است بتوانیم دست به دست هم در اعتلای پرچم و اقتدار ایران اسلامی کوشا باشیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: