• یکشنبه ۲۱ بهمن ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9711-32089-5
  • خبرنگار : 9
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

نسل چهارم انقلاب؛ پاسدار حریم اسلام ناب

در متن بیانیه اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان استان گیلان آمده است: نسل چهارم انقلاب به تأسی از 36 هزار شهید دانش‌آموز و همکلاسی‌های آسمانی شان به کوری چشم دشمنان و مغرضان و مزدورانی که بر طبل تفرقه و جنگ می‌کوبند تا امنیت کشور و منطقه را خدشه دار کنند، پاسدار حریم اسلام ناب خواهند ماند.

به گزارش ایسنا – منطقه گیلان، اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان استان گیلان با انتشار بیانه‌ای از عموم مردم و دانش‌آموزان برای حضور پرشکوه در راهپیمایی 22 بهمن دعوت کرد، متن بیانیه به شرح زیر است:

چهل سال از روزهای سرد زمستانی که با ایمان ملّتی غیور و انقلابی به گرمایی همیشگی تبدیل شد، می‌گذرد. ملّتی که با اخلاص و از جان گذشتگی با امام‌شان پیمان بستند و بپا خواستند تا پرده‌های ظلمت و تباهی را بر کناری بزنند. بپا خواستند تا به رهبری حضرت روح الله "انقلاب اسلامی ایران" را رقم بزنند .

مردی از سلاله رسول مهربانی‌ها و از یاران آخرالزمانی امام عصر(عج) و اینک پرچم این انقلاب الهی در دستان رهبری بی بدیل است و ملت سربلند ایران به رهبری حضرت امام خامنه‌ای(دام ظله) مسیر پر افتخار آزادگی، ایثار و مقاومت و پیشرفت را باصلابت و اقتدار می‌پیماید، آنگونه که نیرنگ جهانخواران و در رأس آنها شیطان بزرگ "آمریکا" دیگر راه بجایی نمی‌برد.

اما آنچه که امروز خار چشم استکبار و زیاده خواهان شده است، به فرموده امام راحل عظیم الشأن فتح الفتوح انقلاب یعنی «تربیت جوانان انقلاب است». جوانانی که به کوری چشم دشمنان و مزدوران آمریکایی فتنه و انحراف، پیوندی ناگسستنی با آرمان‌های امام و شهدا بسته‌اند .

نسل چهارم انقلاب به تأسی از 36 هزار شهید دانش‌آموز و همکلاسی‌های آسمانی شان با درک درست از موقعیت کنونی انقلاب و خطرات و هجمه‌های گسترده، در راستای تحقق منویات رهبر عظیم الشان انقلاب با شعور انقلابی و پرشورتر از همیشه به یاری حضرت حق پای انقلاب ایستاده‌اند تا پرچم استقلال و آزادی این ملت برای همیشه، در اهتزاز بماند.

اعضای اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان این بار هم چون سال‌های حماسه و خون و مجاهدت و بصیرت و مستحکم تر از همیشه فریاد "مرگ بر آمریکا" و "مرگ بر اسرائیل" را سر خواهند داد و به کوری چشم دشمنان و مغرضان و مزدورانی که بر طبل تفرقه و جنگ می‌کوبند تا امنیت کشور و منطقه را خدشه دار کنند، پاسدار حریم اسلام ناب خواهند ماند.

نسلی انقلابی که مجاهدت در کسب معارف دین و تحصیل علم را واجب می‌داند و بر عهدش با امامش برای تحقق تمدن نوین اسلامی و چشم انداز پنجاه ساله ترسیم شده از سوی رهبر حکیم انقلاب خواهد ماند و نمی‌گذارد "انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد".

اعضای اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان ضمن حضور پرشور در راهپیمایی 22 بهمن، از همسنگران دانش‌آموز و عموم ملّت سربلند ایران برای حضور حماسی در این راهپیمایی دعوت می‌کند تا برگ زرین دیگری باشد در کتاب افتخارات نظام مقدس جمهوری اسلامی .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: