• دوشنبه ۲۲ بهمن ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9711-31389-5
  • خبرنگار : 2
  • منبع خبر : رشت

/چهل سالگی انقلاب/

پیروزی انقلاب اسلامی، طلیعه پیشرفت کشور در تمامی عرصه‌ها

مدیر آبفار گیلان گفت: در شرایطی چهل سالگی انقلاب را جشن می‌گیریم که نظام و دولت جمهوری اسلامی ایران در پی تعامل مثبت با جهان و ایفای نقش سازنده در منطقه و سیاست جهانی است.

به گزارش ایسنا-منطقه گیلان، محبعلی رنج‌ور با بیان اینکه دهه فجر و یوم‌الله ٢٢ بهمن، روز تبلور شکوه و ایثار مردم همیشه آزاده و سرفراز جمهوری اسلامی ایران است،گفت: در این روز عزیز، ملت ایران با رهبری داهیانه زعیم بزرگ جهان اسلام و بنیان گذار کبیر انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی (ره) طومار ٢٥٠٠ ساله رژیم طاغوتی استبداد و استکبار را درهم پیچیدند و روح امید، احساس غرور و خودباوری را در کشور زنده کردند.

وی افزود: پیروزی انقلاب اسلامی، طلیعه پیشرفت کشور در تمامی عرصه‌ها بود و در کنار استقلال سیاسی، دانشمندان جوان کشورمان در حوزه‌های مختلف مرزهای دانش را درنوردیدند و این فقط گوشه ای از دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

رنج‌ور ادامه داد: دشمن از پای ننشسته و هر روز در لباسی، دام‌‌های بی‌شماری را بر سر راه انقلاب می گستراند و در شرایطی چهل سالگی انقلاب را جشن می‌گیریم که نظام و دولت جمهوری اسلامی ایران با تکیه بر اصول و دفاع از حقوق مسلم ایران، در پی تعامل مثبت با جهان و ایفای نقش سازنده در منطقه و سیاست جهانی است.

وی تصریح ‌کرد: مدیران و کارکنان شرکت آب و فاضلاب روستایی گیلان ضمن گرامیداشت یوم الله ٢٢ بهمن، با حضور خود و خانواده هایشان در راهپیمایی بار دیگر با آرمان های بنیان گذار کبیر انقلاب اسلامی و فرزند خلف ایشان، حضرت آیت الله خامنه‌ای (مدظله العالی) تجدید بیعت کردند.

وی با اشاره به حضور پرشور مردم ولایت‌مدار و متدین دیار میرزا کوچک جنگلی تصریح کرد: مردم همچون سال های گذشته با شرکت در صفوف بهم پیوسته راهپیمایی روز ٢٢ بهمن، اتحاد و همبستگی خود را برای جهانیان به نمایش گذاشتند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: