• پنجشنبه ۱۸ بهمن ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۷
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9711-4490-5
  • خبرنگار : 19
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

رئیس سازمان برنامه و بودجه:

ساخت مسکن محرومین در استان های محروم ادامه پیدا می کند

رئیس سازمان برنامه و بودجه، از ساخت دو هزار واحد مسکن محرومین در گیلان با کمک کمیته امداد خبر داد و یادآور شد: چنین اقدامی در سایر استان ها نیز که با محرومیت مواجه هستند، انجام خواهد شد.

به گزارش ایسنا – منطقه گیلان، محمدباقر نوبخت در حاشیه افتتاح 220 واحد مسکن محرومین در شهرستان لنگرود، با اشاره به تقارن ایام الله دهه فجر چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب با اهدای این 220 واحد، اظهار کرد: خوشبختانه دولت توانست به وعده ساخت دو هزار واحد مسکن محرومین گیلان که سال گذشته بیان شده بود، عمل کند.

وی با بیان اینکه رسیدگی به محرومان و طبقات محروم جامعه آرمان انقلاب و امام است، افزود: توجه به محرومان سیره معمار کبیر انقلاب اسلامی است و لذا مسئولان نیز باید همین خط مشیء را داشته باشند و تنها به فراهم کردن زیرساخت ها اکتفا نکنند.

رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور از ساخت دو هزار واحد مسکن محرومین در گیلان با کمک کمیته امداد خبر داد و یادآور شد: چنین اقدامی در سایر استان ها نیز که با محرومیت مواجه هستند، انجام خواهد شد.

نوبخت خدمتگزاری به مردم را وظیفه مسئولان دانست و خاطرنشان کرد: ساخت زیرساخت ها از جمله آزادراه و بزرگراه و راه آهن و آبرسانی و گازرسانی و برق رسانی وظیفه دولت است، اما باید توجه ویژه ای به مناطق محروم داشته باشیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: