• چهارشنبه ۱۷ بهمن ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۳
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9711-26389-5
  • خبرنگار : 2
  • منبع خبر : رشت

پویایی صنعت نساجی و پوشاک گیلان در گرو تفکر جمعی

رئیس سازمان صمت گیلان گفت: همت و تفکر جمعی در صنعت نساجی و پوشاک برای تداوم پویایی آن کارساز است.

به گزارش ایسنا-منطقه گیلان،فرهاد دلق‌پوش در جلسه صمت استان به اهمیت پویایی صنعت نساجی گیلان با توجه به اشتغال زایی مناسب آن اشاره کرد و گفت: همت و تفکر جمعی در صنعت نساجی و پوشاک برای تداوم پویایی آن کارساز است.

وی افزود: درک منافع جمعی در افزایش و رونق فعالیت‌های صنعت نساجی و اتصال آن به دانشگاه برای بهره‌مندی از تکنولوژی نوین می‌تواند صنعت نساجی را تغییر دهد.

دلق پوش، ادامه داد: نیروی انسانی قوه محرک های بدنه صنعت است و برای افزایش بهره‌وری و راندمان در بخش تولید توجه به سرمایه انسانی ضروری است و باید در نیروی انسانی احساس تعلق خاطر به صنعت در کارخانجات ایجاد شود تا متعاقب آن بهره‌وری و کیفیت مضاعف شود.

وی با بیان ضرورت تشکیل انجمن فعال در صنعت نساجی در گیلان، تصریح‌ کرد: ما همواره از صنعتگران واقعی و پرتلاش، حمایت همه‌ جانبه هم در پرداخت تسهیلات و هم رفع موانع در سایر دستگاه ها و تعریف استراتژی تولید، خواهیم داشت.

محمد خداپرست، یکی از کارآفرینان در بخش صنعت پوشاک استان در ادامه این جلسه گفت: هم اکنون هم تولید و هم فروش وضعیت مناسبی دارد و می تواند باعث افزایش تولیدات صنعتی شود.

وی تصریح کرد: اگر هزینه‌های جانبی تولید کاهش یابد، می‌توانیم افزایش دستمزدها را داشته باشیم و قطعا جهت افزایش انگیزش در نیروی انسانی باید در میزان دستمزدها بازنگری شود.

خداپرست، بهترین اقدام دولت در حمایت از تولید داخلی را جلوگیری از قاچاق بی‌رویه کالا به داخل کشور برشمرد و خاطرنشان کرد: این اقدام تأثیر ویژه ای در حضور کالاهای ایرانی در بازار داخلی دارد و باعث افزایش سهم بازار محصولات ایرانی در سبد مصرفی مردم شده است.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: