• پنجشنبه ۱۱ بهمن ماه، ۱۳۹۷ - ۱۹:۳۴
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9711-16689-5
  • خبرنگار : 9
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

رفتار رزمندگان در دوران دفاع مقدس بهترین الگو برای نسل جوان است

نماینده ولی فقیه در گیلان شهدا را اسطوره‌های جامعه اسلامی عنوان کرد و گفت: رزمندگان دوران مقدس به عنوان الگوهای ایثار باید به نسل امروز معرفی و شناسانده شوند.

به گزارش ایسنا - منطقه گیلان، آیت‌الله رسول فلاحتی امروز در نشست با فرماندهان دفاع مقدس گیلان به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اظهار کرد: فرماندهان دوران دفاع مقدس مانند آهن‌های گداخته از انقلاب و کشور دفاع کردند.

وی، شهدا را اسطوره‌های جامعه اسلامی دانست و افزود: رزمندگان دوران مقدس به عنوان الگوهای ایثار باید به نسل امروز معرفی و شناسانده شوند.

امام جمعه رشت با بیان اینکه امپراطوری رسانه‌ای غرب به دنبال تخریب الگوهای جامعه اسلامی است، تصریح کرد: که فیلم زندگی تمام فرماندهان دوران دفاع مقدس گیلان توسط اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان ساخته شود.

آیت‌الله فلاحتی به اخلاق مداری رزمندگان دوران دفاع مقدس اشاره کرد و گفت: اخلاقی که در دوران مقدس بین رزمندگان وجود داشت را باید امروز در زندگی خود عملیاتی کنیم.

وی، جهاد بازماندگان دوران دفاع مقدس را طولانی و سخت دانست و بیان کرد: رفتار رزمندگان در دوران دفاع مقدس بهترین الگو برای نسل جوان است و این رفتارها برای نسل امروز باید مستندسازی شود.

نماینده ولی فقیه در گیلان با اشاره به مطالبه گری نسل جوان امروز، در آگاهی نسبت به ارزش‌های دفاع مقدس، خاطرنشان کرد: فرماندهان دوران دفاع مقدس شیران روز و زاهدان شب بودند و این فرهنگ باید به نسل جوان انتقال داده شود.

آیت الله فلاحتی به وجود فرماندهان کوچک از نظر سنی و فرماندهان بزرگ در دوران دفاع مقدس اشاره کرد و یادآور شد: جامعه منتظرند اسطوره‌های دوران دفاع مقدس را بشناسند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: