• سه شنبه ۹ بهمن ماه، ۱۳۹۷ - ۲۲:۰۰
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9711-694-5
  • خبرنگار : 8
  • منبع خبر : رشت

علی دایی:

جام حذفی جام شگفتی هاست/ تیم برتر میدان بودیم

سرمربی تیم سایپا گفت: تیم برتر میدان بودیم اما این برتری برای پیروزی کافی نبود و جام حذفی، جام شگفتی هاست.

به گزارش ایسنا - منطقه گیلان، علی دایی در کنفرانس مطبوعاتی بعد از بازی دو تیم داماش گیلان و سایپا تهران با تبریک به مردم رشت و هواداران تیم داماش بابت پیروزی و صعود به مرحله بعد، اظهار کرد: بازیکنان درست یارگیری نکردند و با توجه به بررسی چهار بازی قبل داماش، نقاط قوت و ضعف داماش را به بازیکنان گفته بودیم، متاسفانه به این مسائل توجه نکردند و صحبت های ما بر عکس صورت گرفت که سبب شد در دقایق ابتدایی دیدار دروازه تیم ما باز شد.

وی در ادامه با تاکید بر اینکه یارگیری نکردن بازیکنان ما سبب شد تا دو بار دروازه مان باز شود، تصریح کرد: تلاش ما پس از دریافت گل اول برای به تساوی کشیدن بازی جواب داد، اما در ادامه نیمه نخست داور در دو صحنه خطا در محوطه جریمه که می توانست پنالتی بگیرد ولی این کار را نکرد.

دایی در ادامه با تاکید بر اینکه گل دوم را روی اشتباه بچگانه بازیکنان در نیمه دوم دریافت کردیم، خاطرنشان کرد: در مجموع، ما تیم برتر میدان بودیم اما این برتری برای پیروزی کافی نبود.

وی با بیان اینکه تیم داماش به غیر از دو موقعیت، دیگر بر روی دروازه ما خطرساز نشد، تصریح کرد: می توانستیم بازی را ببریم اما در این بازی در زدن ضربات آخر دقت نکردیم و عدم تمرکز در خط دفاعی کار دستمان داد.

سرمربی سایپا تصریح کرد: طی تعطیلات لیگ تمرینات و بازی های تدارکاتی خوبی داشتیم، اما به دلیل شرایط نامناسب باشگاه نتوانستیم بازیکنان مورد نظر در پست هایی که ضعف داشتیم را جهت تقویت تیم جذب کنیم.

دایی با بیان اینکه جام حذفی، جام شگفتی‌ هاست و شاهدیم که در انگلیس و سایر کشورها تیم‌های رده پایین، تیم‌ های مدعی را حذف می کنند، بیان کرد: این شکست را پذیرفتیم و برای حل مشکلات تمام تلاشمان را می کنیم.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: