• پنجشنبه ۴ بهمن ماه، ۱۳۹۷ - ۲۲:۵۳
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9711-394-5
  • خبرنگار : 8
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

مازیار زارع:

مسئولان به خاطر مردم و هواداران به ملوان کمک کنند

  مربی تیم ملوان از مسئولان درخواست کرد تا به خاطر مردم و هواداران به ملوان کمک کنند .

  به گزارش ایسنا - منطقه گیلان، مازیار زارع با اشاره به اینکه بازی از لحاظ فنی قابل قبول نبود و تیم حریف برای تخریب بازی به میدان آمده بود، اظهار کرد:  کیفیت زمین همچون گذشته اصلا مناسب نبود و اجازه نمی داد تاکتیک ها را اجرا کنیم و متاسفانه تیم هایی که در این زمین با ما بازی می کنند با زیر توپ زدن درصدد تخریب بازی هستند اما خدا را شاکریم که توانستیم سه امتیاز بازی را کسب کنیم .

وی با اشاره به اینکه متاسفانه در بازی های لیگ یک داورها را برای امتحان کردن انتخاب می کنند، خاطرنشان کرد: خواهشمندیم که داورهای کار کشته تری بفرستند، زیرا این اشتباهات تاثیرگذار قابل جبران نیستند .

مربی تیم ملوان با تاکید بر اینکه هیچ کس کنارمان نیست و فقط به خاطر هواداران این سختی ها را تحمل می کنیم، گفت: بازیکنان ما خیلی خوب کار کردند اما هنوز راه زیادی باقی مانده و متاسفانه هیچ کس دلش برای این تیم نمی سوزد .

زارع از مسئولین خواست بخاطر شهر و مردم به این تیم کمک کنند و گفت: پس از بازی قبل قرار شد به بازیکنان پاداش بدهند و ما این مسئله را به بازیکنان انتقال دادیم اما این وعده عملی نشد و متاسفانه این گونه اتفاقات در روحیه بازیکنان تاثیر منفی می گذارد .

مربی ملوان بندرانزلی با بیان اینکه این تیم تنها دلخوشی مردم شهر انزلی است، افزود: تیم تنهاست و برخی مشکلات وجود دارد که مردم و هواداران در جریان نیستند؛ از نماینده، فرماندار، اعضای شورای شهر و هر فردی که در راس کار قرار دارد خواهش می کنیم به این تیم کمک کنند و ملوان را از این وضعیت خارج کنند .

زارع در پایان با تاکید بر اینکه حضور ما فقط به خاطر هواداران است، تصریح کرد: هواداران در بازی های خارج از خانه مسیرهای طولانی را طی می کنند و برای حمایت از تیم حاضر می شوند و حضور آنها سبب شده تیم تاکنون در رقابت ها باقی مانده، زیرا خیلی ها می خواهند این تیم را از بین ببرند که ما و هواداران این اجازه را نخواهیم داد .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: