• پنجشنبه ۲۰ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9710-34889-5
  • خبرنگار : 7
  • منبع خبر : رشت

فرماندار شفت:

از گردنه تحریم‌های ظالمانه اقتصادی عبور خواهیم کرد

فرماندار شفت با بیان اینکه از گردنه تحریم‌های ظالمانه اقتصادی عبور خواهیم کرد گفت: تحریم‌های ظالمانه و به راه انداختن جنگ اقتصادی کنونی نیز آخرین نیرنگ دشمنان نخواهد بود.

به گزارش ایسنا- منطقه گیلان، محمدرضا محسنی در نشست ستاد گرامیداشت دهه فجر شهرستان شفت با اشاره به اینکه نظام جمهوری اسلامی در آستانه چهلمین سالگشت پیروزی شکوهمند انقلاب به تکامل رسیده است اظهار کرد: تخریب دستاوردها و ناکارآمد نشان دادن نظام اسلامی همواره به عنوان برنامه راهبردی رسانه‌های غربی و معاند قرار داشته است و امروز در فضای مجازی به راهکار دشمنان تبدیل شده است .

وی با بیان اینکه تلاش برای انزوای سیاسی، زیر سوال بردن مشروعیت و مقبولیت نظام اسلامی، کودتا و به راه انداختن جنگ تحمیلی تنها بخشی از اقدامات خصمانه استکبار جهانی در ادوار مختلف بر علیه ملت و نظام جمهوری اسلامی ایران بوده است افزود: تحریم‌های ظالمانه و به راه انداختن جنگ اقتصادی کنونی نیز آخرین نیرنگ دشمنان نخواهد بود .

فرماندار شفت با اشاره به اینکه مردم با وجود تمام مشکلات همواره توانسته‌اند با وحدت کلمه، اتحاد و همدلی فعل خواستن و توانستن را صرف کنند در این راستا دولت نیز با تمام توان در میدان است و با تکیه بر اصل همگرایی از گردنه تحریم‌های ظالمانه اقتصادی عبور خواهیم نمود گفت: توجه به توانمندی‌های داخلی و حرکت در مسیر اقتصاد مقاومتی یکی از راهکارهای حل مشکلات کنونی جامعه است .

محسنی در ادامه به دستاوردهای ایران اسلامی در نانوتکنولوژی، سلول‌های بنیادی و فناوری هسته‌ای اشاره و خاطرنشان کرد: کم رنگ نشان دادن دستاوردهای نظام و دولت و تشدید آن در ماه‌های اخیر به منظور زیر سوال بردن مقبولیت نظام و نگرانی از حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن است .

وی با اشاره به اینکه دهه فجر فرصت مغتنمی برای انعکاس دستاوردهای دولت در شهرستان شفت است گفت: دستگاه‌های اجرایی و خدماتی علاوه بر انعکاس پروژه‌های قابل بهره‌برداری در این دهه باید به اقدامات فرهنگی توجه ویژه کنند .

محسنی با بیان اینکه با تدبیر و برنامه‌ریزی کمیته‌های 16 گانه ستاد گرامیداشت دهه فجر در شفت باید برنامه‌های سال جاری پرشورتر برگزار شود افزود: نشست‌های فرعی این ستاد باید در بخش‌ها برگزار و با کمک دهیاران و شوراهای اسلامی برنامه‌ها تا سطح روستاها تدوین شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: