• پنجشنبه ۱۳ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۰
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9710-2690-5
  • خبرنگار : 24
  • منبع خبر : رشت

محور فومن-پونل از پیشرفت خوبی برخوردار است

معاون معاونت ساخت و توسعه راه های کشور گفت: محور فومن-صومعه سرا به سمت پونل مهم‌ترین محورها و طرح هایی است که از پیشرفت خوبی برخوردار است.

به گزارش ایسنا- منطقه گیلان، کدخدازاده در حاشیه بازدید از پروژه های حوزه راه شهرستان صومعه سرا در جمع خبرنگاران اظهار کرد: محور فومن-صومعه سرا به سمت پونل مهم‌ترین محورها و طرح هایی است که از پیشرفت خوبی برخوردار است.

وی با بیان اینکه در حال حاضر پیمانکار پروژه محور فومن-صومعه سرا به سمت پونل در حال حاضر مشغول عملیات اجرایی است، افزود:۱۵کیلومتر از این محور باقیمانده است که با توجه به تصمیمات اتخاذ شده در اولویت پیمان‌سپاری قرار گرفته است.

کدخدازاده خاطرنشان کرد: از محور کلیدبر به سمت طاهرگوراب و ماسال نیز بازدید کردم با توجه به بازدید صورت گرفته مقرر شد از اعتباراتی که امسال در نظر گرفته شده و اعتبارات سال آینده، به استان تفویض شود و در خصوص برخی از محورها که تصمیمات لازم گرفته شده است پیمان سپاری شود.

وی به بازدید از کمربندی تولمشهر و پل گاز روبار و میدان خاکیان اشاره و اظهار کرد: پروژه کمربندی از لحاظ بحث فنی و اجرایی پیمانکار مشغول عملیات اجرایی است و در خصوص رفع موانع برای برداشت از معادن تصمیماتی اتخاذ شد.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: