• چهارشنبه ۱۲ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۳
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 9710-291-5
  • خبرنگار : 9
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

انعکاس خدمات چهل ساله انقلاب در قالب هنر

فرمانده سپاه رودبار گفت: برای صیانت از انقلاب صرف پرداختن به مراسم و جشن‌ها مهم نیست بلکه در چله انقلاب بهترین کار این است که قابلیت‌ها و خدماتی که در این چهل سال بدست آمده است برای مردم در قالب هنر و با شیوه‌های مختلف بیان شود.

به گزارش ایسنا – منطقه گیلان، سرهنگ جاوید فلاح در نشست ستاد دهه فجر شهرستان رودبار که در فرمانداری این شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: دهه فجر آغاز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران است و به تعبیر رهبرمعظم انقلاب این انقلاب زنده است و ادامه دارد.

فرمانده سپاه رودبار افزود: برای صیانت از انقلاب صرف پرداختن به مراسم و جشن‌ها مهم نیست بلکه در چله انقلاب بهترین کار این است که قابلیت‌ها و خدماتی که در این چهل سال بدست آمده است برای مردم در قالب هنر و با شیوه‌های مختلف بیان گردد و متفاوت‌تر از گذشته عمل شود.

حجت‌الاسلام والمسلمین سیدحسن سیدمحمدی، امام جمعه شهرستان رودبار هم در این نشست گفت: انقلاب ثمره زحمات و خون دل خوردن‌های زیادی در طول قرون متمادی است و این نوع حاکمیت دین و اسلام و مذهب تشیع از آرزوهایی بود که از صدر اسلام، ائمه بزرگوار و در دوران غیبت علمای ربانی داشتند که فرصت به آنها داده نشد به نام دین، مذهب و اهلبیت این حکومت را تشکیل دهند.

وی با بیان اینکه باید قدر انقلاب اسلامی و نهضت خونبار حضرت امام خمینی(ره) را بدانیم، افزود: در طول دوران مبارزه و دفاع مقدس و استقرار و تداوم نظام زحمات زیادی کشیده شده است پس هر کس در هر مسئولیتی که دارد و می‌تواند انجام دهد با انجام درست آن نسبت به حفظ دستاوردهای این انقلاب که ثمره خون بیش از 230 هزار شهید است تلاش نماید که امام راحل هم به عنوان ولایت امر و هم به عنوان یک مجتهد و فقیه فرمودنده‌اند «حفظ نظام از اوجب واجبات است».

امام جمعه شهرستان رودبار تاکید کرد: عملکرد و رفتار و گفتارمان طوری نباشد که به اصل نظام و دین لطمه بخورد، با یک برخورد و رفتار ناشایست یا انجام ندادن کارها و سپری کردن اوقات این اوجب واجبات را از بین نبریم.

علی اکبر پورعلی، معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری رودبار گفت: ستاد دهه فجر شهرستان رودبار امسال با تشکیل 6 ستاد فرعی و 17 کمیته برنامه‌های چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران را برگزار می‌کند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: