• سه شنبه ۱۱ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۸
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9710-1294-5
  • خبرنگار : 9
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

کشتی گیران گیلانی در انتخابی تیم ملی سه مقام کسب کردند

در مرحله اول رقابت‌های کشتی آزاد و فرنگی بزرگسالان انتخابی تیم ملی، ورزشکاران گیلانی با درخشش خود در رشته کشتی آزاد برای اولین بار موفق به کسب دو مقام قهرمانی شدند و همچنین یک مقام سومی نیز کسب کردند.

به گزارش ایسنا – منطقه گیلان، نقی هدایتی با اعلام این خبر اظهار کرد: در جریان این مسابقات در تهران، ورزشکاران گیلانی با درخشش خود در رشته کشتی آزاد برای اولین بار موفق به کسب دو مقام قهرمانی شدند و همچنین یک مقام سومی نیز کسب کردند.

رئیس هیات کشتی استان گیلان افزود: بر این اساس و در رقابت‌های کشتی آزاد انتخابی تیم ملی بزرگسالان کشور، محمد نامجومطلق کشتی گیر شایسته گیلانی در وزن 61 کیلوگرم برابر تمامی حریفان خود به برتری رسید و مقام نخست این وزن را کسب کرد.

وی ادامه داد: همچنین در رقابت‌های وزن 86 کیلوگرم کشتی آزاد بزرگسالان انتخابی تیم ملی، سیدعلی موسوی دیگر کشتی گیر شایسته گیلانی حاضر در این رقابت‌ها، توانست با غلبه برابر حریفان خود عنوان نخست این وزن را به خود اختصاص دهد.

وی افزود: در وزن 79 کیلوگرم رشته کشتی آزاد نیز مجتبی اصغری دیگر کشتی گیر گیلانی حاضر در این رقابت‌ها، پس از کشتی گیرانی از تیم‌های تهران و لرستان مقام سوم این وزن را به خود اختصاص داد.

رئیس هیات کشتی استان گیلان بیان کرد: این مقام‌های کسب شده همگی در رشته آزاد بوده و متاسفانه کشتی گیران گیلانی در رشته فرنگی نتوانستند روی سکو قرار گیرند و فقط سیدمحمد چوبچیان در وزن 77 کیلوگرم مقام ششم و عرفان فردی دیگر کشتی گیر گیلانی نیز مقام نهم وزن 55 کیلوگرم را کسب کردند.

هدایتی خاطرنشان کرد: در مرحله اول رقابت‌های کشتی آزاد و فرنگی بزرگسالان انتخابی تیم ملی، زبده ترین ورزشکاران این رشته از سراسر کشور در تهران با هم به رقابت پرداختند.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: