• سه شنبه ۱۱ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۸
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9710-20589-5
  • خبرنگار : 2
  • منبع خبر : رشت

تشکیل تعاونی فرش بافی در مرکز گیلان

مدیر تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان گفت: بنا داریم یک تعاونی استانی در مرکز گیلان، با کمک قالی بافان پیشرو  برای تجمیع سرمایه و جذب بیشتر عضو که پشتوانه مالی خوبی برای این تعاونی است تشکیل دهیم.

به گزارش ایسنا-منطقه گیلان،تحویلداری گفت: از سال گذشته تشکیل تعاونی تامین مواد اولیه فرش در دستور کار این مدیریت قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی موظف است نسبت به ثبت تعاونی ها همکاری لازم رابا متقاضیان داشته باشد، افزود: وظیفه عضو گیری بر عهده موسسان تعاونی ها که بطور معمول 3 نفر هستند است و بافندگان فرش دست باف گیلان تاکنون استقبال خوبی برای عضو شدن در این تعاونی ها از خود نشان نداده اند.

تحویلداری ادامه داد: بر اساس مذاکراتی که با مسئولان اداره فرش سازمان صنعت، معدن و تجارت  گیلان داشته ایم، بنا داریم یک تعاونی استانی در مرکز گیلان، با کمک قالی بافان پیشرو  برای تجمیع سرمایه و جذب بیشتر عضو که پشتوانه مالی خوبی برای این تعاونی است تشکیل دهیم.

مدیر تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان امیدوار است از اوایل سال آینده تعاونی استانی فرش دست باف گیلان، بتواند تا حدودی مشکلات تولید و بازرگانی فرش گیلان را حل کند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: