• یکشنبه ۹ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۹
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 9710-191-5
  • خبرنگار : 9
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

ولایتمداری، مهم ترین آموزه بصیرت است

نماینده مردم رودسر و املش گفت: فتنه ۸۸ به ما آموخت که دشمن بیدار است و هیچ فرصتی را از دست نمی‌دهد، لذا علاج کار بصیرت است و مهم‌ترین آموزه بصیرت ولایتمداری است.

اسدالله عباسی، نماینده مردم املش و رودسر در گفت‌وگو با ایسنا - منطقه گیلان، نهم دی را طلیعه رخدادی بزرگ برای تاریخ ملت ایران دانست و اظهار کرد: استکبار جهانی مایوس از همه تلاش‌های گذشته همچون جنگ، کودتا و تحریم، این بار به آتشی دل بسته بود که از دل فتنه‌ای بزرگ زبانه می‌کشید.

وی افزود: استکبار به دنبال این بود که ریشه پهناور و ساقه تناور انقلاب به وسیله شاخ و برگ آن بسوزد در این راستا انتخابات که جریانی معمول و پرتکرار در تاریخ انقلاب بود، وسیله‌ای مناسب برای آن هدف شوم بود و با تمام وجود به میدان آمد و با نفس شیطانی خود تا می‌توانست بر تنور این آتش دمید.

عباسی گفت: دست اراده الهی از آستین ملت بیدار ایران اسلامی بیرون آمد و به پیروی از رهبر هوشیار و فرزانه خود، طوفانی عظیم در نهم دی ماه فرآهم آمد و آتش را به خرمن آرزوهای دشمن انداخت.

وی با بیان اینکه مردم ولایتمدار گیلان پرچمدار این قیام الهی بودند و با خلق حماسه هشتم دی پیشاپیش ملت افتخار آفرین ایران شکوه بصیرت خود را به رخ جهانیان کشیدند، تصریح کرد: فتنه ۸۸ به ما آموخت که دشمن بیدار است و هیچ فرصتی را از دست نمی‌دهد و برای رسیدن به مقصود از هر فرصتی استفاده می‌کند لذا علاج کار بصیرت است و مهم‌ترین آموزه بصیرت ولایتمداری است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: