• جمعه ۱۶ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۸:۱۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 979-25989-5
  • خبرنگار : 9
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

ایسنا؛ رسانه‌ای اثر گذار

نماینده آستانه اشرفیه در مجلس گفت: یکی از شاخصه‌ها در حوزه رسانه، امانتداری و دقت در عرصه اطلاع رسانی است که خبرگزاری ایسنا توانسته ضمن برخورداری از این دو ویژگی، به عنوان یکی از رسانه‌های اثر گذار در کشور باشد.

محمدحسین قربانی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا – منطقه گیلان، ضمن تبریک 16 آذر روز دانشجو، اظهار کرد: روز دانشجو یادآور دستاوردهای قشر پویای جامعه در سال 1332 و پس آن نق دانشجویان در پیروزی انقلاب و تاثیرگذاری آنان بر افکار عمومی است.

نماینده مردم آستانه اشرفیه در مجلس شورای اسلامی افزود: یکی از وظایف دانشجویان، مطالبه‌گری است و قطعا دانشجویان می‌توانند با استفاده از حق پرسشگری خود نقش پررنگی در حوزه توسعه و پیشرفت کشور داشته باشند.

قربانی، با اشاره به بیستمین سالروز تاسیس خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، گفت: یکی از تبلورهای نظام اسلامی بعد از انقلاب فرهنگی، ظهور و بروز رسانه‌ها بود که توانستند پل ارتباطی بین حاکمیت و مردم باشند.

وی با بیان اینکه ایسنا توانسته از جایگاه خوبی بین مخاطبین برخوردار شود، تصریح کرد: یکی از شاخصه‌ها در حوزه رسانه، امانتداری و دقت در عرصه اطلاع رسانی است که خبرگزاری ایسنا توانسته ضمن برخورداری از این دو ویژگی، به عنوان یکی از رسانه‌های اثر گذار در کشور باشد.

نماینده مردم آستانه اشرفیه در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: امروز با پیشرفت علم و تکنولوژی صحت، سرعت، دقت در خبر مهم است و با توجه به شرایط اجتماعی کشور رسانه‌ها به عنوان پل ارتباطی تاثیر بسیاری در حفظ آرامش جامعه دارند.

قربانی، با بیان اینکه دانشجو می تواند در بخش  های سیاسی، فرهنگی و اقتصادی اجتماع نقش آفرینی کند، گفت: ایسنا توانسته با بهره گیری و حفظ فضای دانشجویی، از پویایی این قشر در عرصه اطلاع رسانی برخوردار شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: