• چهارشنبه ۱۴ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۷
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 979-22789-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : رشت

پیام تبریک رییس سازمان جهاد دانشگاهی گیلان به مناسبت روز دانشجو

رییس سازمان جهاد دانشگاهی گیلان به مناسبت روز دانشجو پیام تبریک صادر کرد.

به گزارش ایسنا- منطقه گیلان،  دکتر فریبرز جمالزاد فلاح رییس سازمان جهاد دانشگاهی گیلان به مناسبت روز دانشجو  پیام تبریکصادر کرد.

در متن پیام آمده است:  ۱۶ آذر که نشان از پایمردی و ایستادگی مسلمانان در برابر نظام سلطه دارد یاد آور رشادت دانشجویانی است که سینه خود را در برابر تیرهای استعماری دشمن سپر کردند و در گذر زمان فریاد ضد استکباری ملت ایران را به گوش جهانیان رسانده اند.

بی شک حماسه ضد استکباری ۱۶ آذر ۱۳۳۲ ، در تاریخ ایران به عنوان نماد روحیه خروشان جنبش دانشجویی و مظهر ایثار، پایداری، استقلال و آزادی است تا سندی دیگر از روح میهن پرستی، آزادی خواهی و استقلال طلبی فرزندان این مرزو بوم را برای همیشه در تاریخ ثبت نماید.

اینجانب ۱۶ آذر ماه روز دانشجو را به عنوان نماد آزادگی و استکبار ستیزی دانشجویان مسلمان گرامی داشته و این روز بزرگ را به تمامی دانشجویان و اساتید، به ویژه دانشجویان مشغول به تحصیل در مراکز آموزش عالی جهاد دانشگاهی استان گیلان تبریک و تهنیت عرض می نمایم و توفیقات روز افزون شما عزیزان را در همه امور فردی و اجتماعی به ویژه در عرصه فعالیت های علمی، پژوهشی، فرهنگی و اجتماعی از خداوند متعال مسالت می نمایم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: