• دوشنبه ۱۲ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۹
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 979-18989-5
  • خبرنگار : 2
  • منبع خبر : رشت

نشاط اجتماعی معلولین مستلزم خدمات رفاهی بیشتر

سخنگوی شورای اسلامی شهر رشت گفت: با ارائه خدمات رفاهی بهتر نشاط اجتماعی بیشتری برای معلولین فراهم می‌شود.

به گزارش ایسنا-منطقه گیلان، رشت فاطمه شیرزاد با اشاره به اینکه جامعه معلولین و رفع دغدغه های آنان از جمله اهداف شورای اسلامی شهر رشت است با تبریک دوازدهم آذر مصادف با روز جهانی معلولین گفت: معلولین در شهر رشت اثبات کردند که معلولیت محدودیت نیست و با تلاش و کوشش در عرصه های مختلف علمی، ورزشی و غیره درخشیدند.

وی با تاکید به نگاه حمایتی شورا و شهرداری رشت به معلولین بیان کرد: مناسب‌سازی خدمات شهرداری رشت در واقع توجه به نیازهای این بخش از جامعه بوده و در این راستا اخیر ۲۰ دستگاه اتوبوس مناسب سازی شده به منظور استفاده بهینه معلولین در شهر مشغول به فعالیت شده‌اند.

شیرزاد با تبریک مجدد دوازدهم آذر مصادف با روز معلولین افزود: امیدوارم با توجه بیشتر به معلولین بتوانیم ضمن ارائه خدمات رفاهی بهتر نشاط اجتماعی بیشتری برای آنان فراهم کنیم.

سخنگوی شورای اسلامی شهر رشت با اشاره به اینکه به عنوان سفیر جامعه معلولین استان گیلان و شهر رشت برای رفع مشکلاتشان تلاش خواهم کرد گفت: رفع مشکلات برادر و خواهر دینی از جمله مباحثی است که در دین مبین اسلام به آن تاکید فراوان شده و امیدوارم اقدامات ما در این مسیر مورد رضایت درگاه حق قرار بگیرد.
انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: