• سه شنبه ۲۹ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۷:۲۹
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 978-1594-5
  • خبرنگار : 9
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

توسعه پایدار ورزش در گرو شناسایی و حمایت از استعدادهاست

ملی پوش رشته کاراته با بیان اینکه توسعه پایدار ورزش در گرو شناسایی و حمایت از استعداهای برتر است، گفت: الگوهای ورزشی بهترین نماد و نشانه برای نونهالان و نوجوانانی خواهند بود که از جهت انگیزشی در سطح پایین‌تری قرار دارند.

به گزارش ایسنا – منطقه گیلان، سارا بهمنیار حلقه مفقوده ورزش کشور را کم توجهی به استعداهای ورزشی و عدم تداوم حمایت از آنان در ادوار گذشته ذکر کرد و گفت: خوشبختانه با آغاز به کار پایگاه‌های استعدادیابی وزارت ورزش و جوانان و پای کار آمدن وزارت آموزش و پرورش این امیدواری ایجاد شده که در آینده نزدیک ورزش کشورمان از پشتوانه بسیار قوی و ادامه دار در سطوح ملی برخوردار شود.

این ملی پوش رشته کاراته، حضور یک نوجوان و جوان در آوردگاه‌های ملی را سبب ایجاد نشاط و انگیزش سایر دانش‌آموزان برای کسب موفقیت‌های بیشتر ارزیابی کرد و افزود: الگوهای ورزشی بهترین نماد و نشانه برای نونهالان و نوجوانانی خواهند بود که از جهت انگیزشی در سطح پایین‌تری قرار دارند.

وی با بیان اینکه توسعه پایدار ورزش در گرو شناسایی و حمایت از استعداهای برتر است، افزود: با شناسایی و معرفی استعدادهای برتر ورزشی گامی بلند در راستای تحقق اهداف ورزش قهرمانی خواهیم برداشت.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: