• سه شنبه ۱۵ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 978-27989-5
  • خبرنگار : 7
  • منبع خبر : رشت

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری گیلان:

700 میلیارد تومان طرح به بانک‌های گیلان معرفی شد

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری گیلان  با بیان اینکه 700 میلیارد تومان طرح به بانک‌های استان معرفی شد، گفت: از این میزان 180 میلیارد تومان از 199 میلیارد اعتبار موجود پرداخت شده است.

به گزارش ایسنا- منطقه گیلان، سید محمد احمدی در کارگروه اشتغال که در سالن اجتماعات استانداری گیلان برگزار شد با بیان اینکه 700 میلیارد تومان طرح به بانک‌های استان معرفی شد، اظهار کرد: از این میزان 180 میلیارد تومان از 199 میلیارد اعتبار موجود پرداخت شده است.

وی تصریح کرد: از میزان اعتبارات پرداخت شده 66 میلیارد تومان اعتبار اختصاص یافته به حوزه خوداشتغالی است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری گیلان از اجرای بازدیدهای میدانی برای طرح‌های پرداختی مصوب خبر داد و گفت: در این بازدیدها میدانی در برخی طرح‌های پرداختی مصوب انحرافانی مشاهده شده است که در حال پیگیری است.

احمدی با بیان اینکه سامانه کارا برای پرداخت تسهیلات اشتغال فراگیر و تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری طراحی و راه‌اندازی شده است، گفت: هیچ گونه ثبت نام جدیدی در این سامانه بدلیل مسدود بودن در حال حاضر انجام نمی‌شود.

وی با بیان اینکه 30 درصد اعتبارات در تسهیلات اشتغالزایی به صورت متمرکز از کشور صورت میگرد، اضافه کرد: این اعتبارات تنها به طرح‌های ملی اختصاص می‌یابد و گیلان دارای 7 طرح ملی است که از این تعداد 2 مورد رد، 4 مورد تایید کارگروه ملی و یک طرح در بیمه سرمایه گذاری کشور است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری گیلان شاخصه طرح‌های ملی را جزء رسته‌های اولویت‌دار استان، تسهیلات بالای 6 میلیارد و تعداد اشتغال مستقیم بالا عنوان کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: