• سه شنبه ۱۵ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 978-27589-5
  • خبرنگار : 24
  • منبع خبر : رشت

دیدار مدیران کارخانه‌های برنجکوبی گیلان با مددجویان آسایشگاه رشت

مدیران کارخانه‌های برنجکوبی استان گیلان با مددجویان آسایشگاه معلولین و سالمندان رشت دیدار کردند.

به گزارش ایسنا – منطقه گیلان، حسینی مدیرعامل آسایشگاه معلولین و سالمندان رشت در این دیدار با اشاره به تاریخچه احداث این مرکز، از حمایت‌های مدیران کارخانجات برنجکوبی در اهدا و تامین برنج مصرفی مددجویان این مرکز قدردانی کرد و گفت: شما بزرگواران بمنزله سفیران آسایشگاه و جزو کسانی هستید که تاثیرگذار بوده و می‌توانید با هدایت افراد دیگر به این مجموعه نقش مهمی را در کمک رساندن به آسایشگاه ایفا کنید.

 وی با بیان اینکه آسایشگاه معلولین و سالمندان رشت یک مرکز صرفا خیریه و مردمی بوده افزود: 550 نفر از مددجویان این مرکز در 3 بخش مردان، 3 بخش زنان، یک بخش ضایعه نخاعی و یک بخش کودک بستری هستند که 100 نفراز آنها مجهول الهویه و فاقد بستگان دور و نزدیک هستند.

حسینی ادامه داد:  86 نفر از بیماران بستری در آسایشگاه اهل رشت بوده و 19 نفر آنها از استانهای، مشهد، کرج، زنجان، همدان و بقیه مددجویان از سراسر استان گیلان هستند.

وی خاطرنشان کرد: 13 نفر از مددجویان این مرکز مشغول تحصیل هستند و تعدادی از مددجویان در گروههای تئاتر و سرود و .... فعالیت دارند. هرچند که هدف این مرکز نگهداری از بیماران است.

حسینی با بیان اینکه آسایشگاه معلولین رشت به عنوان قدیمی‌ترین مرکز نگهداری در سطح ایران است اظهار کرد:مرکز ضایعه نخاعی آسایشگاه بعنوان تنها مرکز نمونه در سطح استان است.

وی از حمایت‌های بازدیدکنندگان که به عنوان مدیران کارخانه‌های برنج استان هستند تشکر و قدردانی کرد و گفت: بیشترین برنج مورد نیاز این مرکز توسط مردم گیلان و با همکاری شما نیکوکاران عزیز تامین می‌شود. امیدواریم در آینده بیش از پیش از حمایت‌های شما برخوردار باشیم. 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: