• چهارشنبه ۹ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۸:۳۰
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 978-2190-5
  • خبرنگار : 8
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری:

اقتدار نظام جمهوری اسلامی وابسته بخش اقتصادی است

نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری گفت:  اقتدار نظام جمهوری اسلامی علاوه بر وابستگی به بخش نظامی به بخش اقتصادی نیز بستگی دارد و تلاش افرادی که در راستای توسعه اقتصاد کشور گام برمیدارند جای تقدیر و تشکر دارد.

  به گزارش ایسنا – منطقه گیلان، آیت الله سید علی حسینی اشکوری نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری در حاشیه بازدید از زیرساخت های تجاری، بندری و گردشگری منطقه آزاد انزلی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: فعالیت های صورت گرفته در زمینه های گردشگری، صنعت و جذب سرمایه گذار در این منطقه گسترده و مناسب است و با ایجاد مراکز صنعتی در این منطقه فرصت شغلی مناسبی برای جوامع محلی در واحدهای تولیدی و صنعتی ایجاد شده است.

وی افزود: امروز از نزدیک فعالیت تولیدکنندگان، فعالان اقتصادی و همچنین قشر زحمتکش کارگران را مشاهده کردیم و از همه ی مسئولینی که در این منطقه جهت رونق اقتصادی کشور و رفع مشکلات بیکاری تلاش می کنند تشکر و قدردانی می کنم.

نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری با تاکید بر اینکه اقتدار نظام جمهوری اسلامی علاوه بر وابستگی به بخش نظامی به بخش اقتصادی نیز بستگی دارد و افرادی که در راستای توسعه اقتصاد کشور تلاش می کنند نقش مهمی را ایفا می کنند، اظهار کرد: استقلال اقتصادی یکی از ارکان مهم پیشرفت و توسعه است و آرامش و امنیت کشور در گرو توانمندی بخش اقتصادی و نظامی است.

وی خاطرنشان کرد: اقتدار اقتصادی با توسعه زیرساخت های صنعتی، اشتغالزایی و ایجاد فرصت های سرمایه گذاری به منظور به کارگیری نیرو های متخصص و رفع بیکاری بدست خواهد آمد که در این منطقه رشد فعالیت های اقتصادی و تولیدی مشهود است و از حافظان نظام و فعالان اقتصادی که چرخ اقتصاد کشور با همت آنان میچرخد تقدیر و تشکر می کنم.

آیت الله حسینی اشکوری تلاش های بی وقفه مسئولین منطقه آزاد انزلی را قابل تحسین عنوان و بیان کرد: لازم است فعالیت های مسئولین، دست اندر کاران و خدمت گزاران نظام و مدیران واحدهای تولیدی، صنعتی و اقتصادی که در خدمت جمهوری اسلامی و رونق همه جانبه ایران بزرگ تلاش می کنند از طریق رسانه ها منعکس شود تا مردم نیز در جریان این پیشرفت ها و توسعه ها باشند و به آینده درخشان ایران اسلامی امیدوار باشند.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: