• پنجشنبه ۱۹ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۷
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 977-40289-5
  • خبرنگار : 22
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

معاون ارشاد اسلامی گیلان خبر داد:

برگزاری چهاردهمین نمایشگاه کتاب گیلان در اواخر آبان

معاون ارشاد اسلامی گیلان گفت: تاریخ برگزاری چهاردهمین نمایشگاه کتاب استان، اواخر آبان تعیین شده که در صورت تکمیل اعتبار نهایی می‌شود.

به گزارش ایسنا – منطقه گیلان، حسین ابراهیمیان در گفت وگو با خبرنگاران، از برگزاری چهاردهمین نمایشگاه کتاب گیلان خبر داد و اظهار کرد: برپایی نمایشگاه کتاب به مطالبه مردم تبدیل شده و تلاش اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان بر این است تا فرهنگ کتاب و کتابخوانی پایدار باشد.

وی با بیان اینکه 26 آبان لغایت اول آذر 97  تاریخ برگزاری چهاردهمین نمایشگاه کتاب گیلان تعیین شده است، افزود: هماهنگی های لازم و دریافت مجوزها در حال انجام بوده و تنها تامین بخشی از اعتبار باقیمانده که با رایزنی در حال نهایی شدن است.

معاون امور فرهنگی و رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان تصریح کرد: تلاش می‌شود برپایی نمایشگاه کتاب با توجه به وجهه فرهنگی گیلان در کشور، حتی در سخت‌ترین شرایط پایدار باشد.

ابراهیمیان، نمایشگاه کتاب گیلان را بزرگ‌ترین اتفاق فرهنگی استان دانست و خاطرنشان کرد: می‌کوشیم در این راستا از زبده‌ترین ناشران کشور بهره گرفته شود.

وی با بیان اینکه سیزدهمین نمایشگاه کتاب گیلان در 200 غرفه و با حضور 400 ناشر استانی و کشوری برگزار شد، گفت: نمایشگاه سال گذشته از 16 لغایت 21 آذر به همت اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان و با همکاری معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران در محل دائمی نمایشگاه‌های استان واقع در کیلومتر 5 جاده رشت – تهران برگزار شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: