• سه شنبه ۱۷ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۵
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 977-36189-5
  • خبرنگار : 8
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بندرانزلی:

جایگاه اصلی پلیس بین مردم است

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بندرانزلی گفت: جایگاه اصلی پلیس بین مردم می باشد و همچون حلقه های زنجیر به جامعه متصل شده است.

  به گزارش ایسنا – منطقه گیلان، سرهنگ مجید حسینی صبح امروز در صبحگاه مشترک نظامی در ستاد فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان بندرانزلی اظهار کرد: در هفته نیروی انتظامی فرصتی فراهم شد تا مجددا برای ایجاد امنیت بیشتر در شهرستان برنامه ریزی کنیم و با توجه به شعار امسال نیروی انتظامی "پلیس مقتدر، امین مردم"، وظیفه پلیس دو چندان شده است.

وی با بیان اینکه پلیس در راستای تحقق این شعار گام های موثری برداشته و موفقیت های چشم گیری کسب کرده است، خاطرنشان کرد: جایگاه اصلی پلیس بین مردم می باشد و همچون حلقه های زنجیر به جامعه متصل شده است و نیروی انتظامی با تامین امنیت مردم توانسته اعتماد عمومی را جلب کند و به عنوان امین جامعه حافظ جان، مال و ناموس مردم باشد.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بندرانزلی با تاکید بر اینکه نیروهای مسلح قبل از اینکه با جسم به سلاح ظاهری مسلح باشند، دلشان به ایمانشان مسلح است و این موضوع به همگان ثابت شده است، تصریح کرد: امنیت امروز کشور حاصل تلاش های شبانه روزی همه نیروی های مصلح است که تحت فرماندهی معظم کل قوا انجام وظیفه می کنند.

وی آموزش های همگانی را یکی دیگر از وظایف موثر ناجا در کاهش جرائم و آسیب های اجتماعی دانست و تاکید کرد: آموزش همگانی به کمک سایر نهاد ها و دستگاه ها انجام می شود زیرا جرائم، آثار زیان باری بر افراد جامعه دارد و نهادهای مختلف در تلاشند از بروز این مسئله در زندگی افراد خصوصا کودکان، نوجوانان و جوانان جلوگیری کنند و در کنار آنها پلیس نیز تلاش می کند با سلب فرصت از مجرم نقشی جدی تر ایفا کند.

سرهنگ حسینی خدمت به مردم را از اصلی ترین وظایف پلیس توصیف کرد و گفت: متلاشی کردن باند های بزرگ و کوچک، مبارزه با قاچاق مواد مخدر، سارقین حرفه ای، ارازل و اوباش، باند های فساد و مشروبات الکلی، قاچاق کالا و کاهش تصادفات در سال جاری از مهم ترین آثار ارتباط با ناجا است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی دشمن آشکاری ندارد و مجرمین در سطح جامعه حضور دارند که هنر خاص و تلاش بالا لازمه شناسایی و مقابله با آنهاست که خوشبختانه نیروی انتظامی با حضور آگاهانه در همه صحنه ها و همچنین با ایفای رشادت ها و شهامت ها، امنیت پایدار را در شهرستان و به دنبال آن در کشور رقم زده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: