• چهارشنبه ۱۱ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۲۱:۴۴
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 977-3390-5
  • خبرنگار : 2
  • منبع خبر : رشت

رفع موانع تولید از اولویتهای کاری در گیلان

استاندار گیلان با تأکید بر اینکه مدیران استانی خود را ملزم به حضور در کارگروه‌ها و جلسات بدانند گفت: اگر مدیری کار واجب‌تری نسبت به حضور در کارگروه‌ها و جلسات استانی دارد به کار خود برسد ما نیز به تکالیف قانونی خود عمل می‌کنیم.
به گزارش ایسنا_منطقه گیلان؛ مصطفی سالاری در کارگروه رفع موانع تولید استان با اشاره به غیبت برخی مدیران در جلسات و کارگروه‌های استانی افزود: برای یک مدیر چه اقدامی مهم‌تر از شرکت در کارگروهی همچون کارگروه رفع موانع تولید که در آن به امور تولیدکنندگان در مسیر رونق اشتغال پرداخته می‌شود، است.
وی با بیان اینکه در تعیین وقت جلسات تلاش ما بر این است در ساعات غیر اداری تشکیل شود تا به امورات مردم خللی وارد نشود گفت: هر مدیری که عذر موجه داشته باشد موظف است به دبیرخانه کارگروه اعلام و هماهنگ کند.
سالاری با بیان اینکه مدیرانی که در جلسه امروز غیبت داشتند ظرف 3 روز کاری دلیل عدم حضور خود را به معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری اعلام کنند ،خاطرنشان کرد: اگر دلایل اعلام شده قانع کننده نباشد به وزیر مربوطه گزارش می‌کنم و عذر وی را از ادامه فعالیت در استان گیلان می‌خواهم.
وی افزود: برخی از مدیران استانی نیز که در جلسه حاضر می‌شوند نسبت به رفع مشکلات و موضوعات طرح شده، راهکاری ارائه نمی‌کنند.
وی به حضور منظم و همکاری اکثریت مدیران استانی و مشارکت در پیشبرد اهداف جلسات اشاره کرد و گفت: مصوبات و سوابق گذشته این کارگروه در هر پرونده باید توسط دبیرخانه در جلسات اعلام تا اجرایی شدن آن به صورت دقیق رصد شود.
در این جلسه به مشکلات 9 واحد تولیدی استان رسیدگی و تصمیمات لازم در جهت رفع موانع مصوب شد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: