• سه شنبه ۱۰ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۷
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 977-894-5
  • خبرنگار : 13
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

فرماندار آستارا:

آستارا از کمبود اماکن ورزشی و تفریحی رنج می برد

فرماندار شهرستان مرزی بندر آستارا گفت: آستارا با توجه به موقعیت گردشگری خود، از کمبود اماکن ورزشی و تفریحی رنج می برد.

به گزارش ایسنا – منطقه گیلان، یونس رنجکش در جریان بازدید مدیرکل ورزش و جوانان استان گیلان از پروژه های ورزشی در دست احداث شهرستان مرزی بندر آستارا، اظهار کرد: اجرای این دو طرح یکی از مطالبات جدی مردم شهرستان است که تعهد شده است در اسرع وقت به اتمام برسند.

وی ادامه داد: این شهرستان با توجه به موقعیت گردشگری از کمبود اماکن ورزشی و تفریحی رنج می برد و امیدواریم طرح استخر شنا هرچه سریعتر تکمیل شود.

رنجکش در بخش دیگر سخنان خود با بیان اینکه برای خروج ورزش این شهرستان از حالت سکون باید زیرساخت های ورزشی آستارا به خصوص در حوزه روستایی تقویت شود، افزود: پیوند گردشگری و ورزش در آستارا ضروری است و با فراهم شدن بستر گردشگری ورزشی سرمایه گذاری در این حوزه و تقویت اقتصاد را شاهد خواهیم بود.

وی خاطرنشان کرد: هر چند که پروژه ساخت استخر شنای آستارا از دولت گذشته برجای مانده است اما با پیگیری های انجام گرفته و اعتبارات تخصیصی توسط دولت امیدواریم تا بهمن ماه امسال به بهره برداری برسند.

وی در پایان ضمن تشکر از حضور مدیر کل ورزش و جوانان استان گیلان در آستارا، خواستار پشتیبانی های لازم از ورزش این شهرستان شد.

به گزارش ایسنا، مدیرکل ورزش و جوانان استان گیلان در جریان این سفر از پروژه های در دست احداث چمن مصنوعی استادیوم وحدت، استخر سرپوشیده بانوان مجموعه وحدت و استخر سرپوشیده انجمنی بازدید به عمل آورد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: